bebeğim geliyor

bende ayni sorunu yasiyorum hem kasiniyorlar hemde kocaman olmuslar, daha önce gögüslerim hic yoktu simdide masallahi var:) ben daha tam his edemiyorum teklemlerini felan ama anlamam biraz zor olurmus ilk basta dedi dr
peki kasıntı için özel bişiy yapıyomusun aysegülcüm.bebeği hiçmi hissetmiyosun bende kasılarımda pıt pıt seklinde hissediyorum:nazar:

laventa yagi aldim ben onu sürüyorum vucuduma komple ozaman rahatliyorum biraz, benim kasiklarima sanki birseyler batiyor yada döndüyüm zaman birden bi agri oluyor alman bi arkadasim bebegin hareketleri diyor ama bende tecrübe olmadi icin

Kızlar ben de arada muhabbetine dalarım çünkü Normalde Temmuz ayının ilk haftası doğum ama ben Haziran da bekliyorum hayırlısıyla..O yüzden kesin birşey diyemiyorum erkende olabilir çünkü öyle bir ihtimal var.Kaşıntı ve çatlak önleyici olarak ben şu an chiccho markasının Mamma Donna kremini kullanıyorum.Şu an için gayet memnunum:)

bende dalarim :p´
ben vichynin catlak önleyici kremini kullandim snra jhonsons baby oil kullandim cikssss hicbi´ise yaramadi son iki ayda catir catir catladim :D

selam arkadaşlar bende temmuz annesi olucam kısmetse dr 22 temmuzda verdi dogum tarihimi allah hepimize yardım etsin oğlum olucak hayırlısıyla inşallah allah yar ve yardımcımız olsun a.e.o.

temmuz ayı anneleri ne olur dogum sırasında bizlere dua edin hatta benim ismimi söleyin adım çigdem bende anne olmak isrtiyom allah saglıklı hayırlı bir şekilde kucagınıza almayı nasip etsin aminnn

selam kizlar bende 4 temmuzda alicam bebisimi ama ben 3. bebisimi alicam kucagima ikiside once dogmustu bakalim bu nasil olucak 13 haftalik olduk bizde 15 gun boyunca mide bulantisindan oldum hatta kilo verdim allaha sukur simdi iyiyim tek sikayetim cok cok cok yorgunum bu mahvediyor beni ama gunler cabul geciyor bizim cinsiyetimiz belli degil daha bi kizim bi oglum var bakalim bu ne olucak butun hamislere rahat hamislikler diyorum

Geri