Bebeğim için pirinç unu muhallebi tarifleri verebilir misiniz?

• Konbuyu başlatan Sevgiyle97ank
  • Başlangıç tarihi
S

Sevgiyle97ank

Forum Okuru
Bebeğim için pirinç unu muhallebi tarifleri verebilir misiniz?

Bebeklere pirinç unu muhallebisi nasıl yapılır melek kadınlar kulübü bebekler için pirinç unu muhallebisi forum'da.​

Kızlar ben taze anneyim bebeğim 6. Ayina girdi pirinç unu çok besleyici doyurucu oluyormuş sizlerden ricam pirinç unu ile yapılan muhallebi tarifleri verebilir misiniz bana? Bebeklere pirinç unu muhallebisi nasıl yapılır? Daha önce anne olan ablalarimdan yardim istiyorum. Anne olmak bir o kadar güzel bir o kadar da zormuş gerçekten.

Merhabalar
Bebeğinizin sağlıkla büyütmenizi diliyorum. Pirinç unu ile yapılan mamalar bebeğe dokunmadığı için daha çok tercih edilmekte hem de besleyici ve doyurucu olabilmektedir sizi şimdi birkaç tane pirinç unu ile yapabileceğiniz muhallebi mama tarifi vereceğim bebeğinizde umarım bayılarak yiyecektir. Yani belki dayanamayıp siz bile tadına bakabilirsiniz ☺️.

"Bebeklere pirinç unu muhallebi tarifi"​

• Bir çay bardağı kaynayan ılıyan içme suyu içerisine
  • 1 tatlı kaşığı pirinç unu eklenir ve pişirilir kaynadıktan sonra ocağın altı kapatılır.
  • Ilıdıktan sonra ister anne sütü eklenir isterseniz bebe bisküvisi ile karıştırabilirsiniz.
  • Bunun yanında ilk aşamadan pirinç unu ile aynı miktarda irmiği pişirip sonrasında meyve ile tatlandırıp bebeğinize verebilirsiniz bu da başka bir tarif.
Size aşağıda vereceğim linkte başka bir pirinç unu ile mama tarifi var ne derseniz linke tıklayarak diğer tarifleri de görebilirsiniz. "Bebişlere harika muhallebi tarifleri" hemen aşağıdaki linkte.

Geri