Çocuğum olur mu testi Anne olacak mıyım ?

gel artık meleğim

Yeni Üye
Üye

Merhaba ben yeni katıldım aranıza,4 yıldır evliyim ve bizim bebeğimiz olmadı ilk 1 yıl istemedik sonra çok istedik,ama bu seferde olmadı,testler yapıldı hormon testleri ultrasonlar...falan filan hiç bir şey çıkmadı bende eşimde sperm azlığı var dediler testten sonra verdiler ilacı...o bitti bir diğerine geçtiler anlayacağınız 3 yıl boyunca bizi oyaladılar,yinede ne bir artış nde bebek oldu.özel bir doktora gittik testlerin hepsini yeniden yaptırdık.sperm azlığı çıktı ama tüp bebek demedi doktorumuz (devlet hast.doktorlar gibi) anne olabilirsin dedi ama eşinde çift taRAFlı varikosel var ameliyat gerekli biz her şeyi harfiyen yaptık ameliyat olalı 15 gün oldu...
çokta başarılı bir ameliyattı,doktorumuzda uzmandı...ama tabi nasip
ben çok korkuyorum anne olamamaktan,bu duyguyu yaşayamamaktan :( onun için bir oda ayırdık ama 4 yıldır hayal edip aldığımız herşeyi başkalarına verdik,şimdi tek istediğimiz sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat...sizlerinden arasında bizim gibi olan çiftler varmı ben hamile kalabilir miyim bu durumda

Öncelikle aramıza hoşgeldin. İnşAllah en kısa zaman da sen ve senin gibi bebek isteyen herkes isteğine kavuşur. Hiçbir zaman umudunu yitirme vakti zamanı geldiğin de eminim ki Allah sabrınızın meyvesini verecektir. Çevrem de o kadar çok örneği varki yıllar sonra bebek sahibi olan...Çok fazla kafaya takmak da iyi değil oluruna bırakmanı tavsiye ederim;)

Yıllarca hamile kalamayan teyzem 41 yaşındayken hamile kaldı. Şimdi sana daha da ilgincini söyliycem. Teyzem üçüz doğurdu... 2 kızı, 1 oğlu var şu anda. Umudunu asla yitirme. Allah sabrınızın karşılığını verecektir..

Geri