Bebeğim Sürekli Kusuyor Yardım !

yasemis

Yeni Üye
Üye
Bebeğim Sürekli Kusuyor Yardım !
Bana acil yardım edecek varmı ? kızım 6 buçuk aylık ve dogdundan beri kusuyor. İlk 1 ay motilium kullandım geçmedi sonra gaviskon toz kullanıyorum hala ama onu bile içince kusuyor ne yapacam şaşırdım. Artık ne yese böyle emdigini bile kusuyor mama içiyordu anti reflu maması içti bi süre onda biraz iyiydi çok pahalı olduğu için sma ya geçtim yine ama Kusmasi devam ama mamadan kaynaklı değil. Çünkü başka ne yerse yesin kusuyor. Doktor da reflu var dedi başka bi çare olamadı ve bu kusmasina yüzünden kilo alımı da az Ekim aralık arası da hiç kilo almamış bu ay da 400 gr almis doktorda kusmayla alakası yok diyor kilo nun mamayi günde 5 biberon var 2 biberon verdin icin kilo almiyor bu çocuk çünkü sütun az ve yaramıyor diyor uzun oldu k. Bakmayın

Arada değişen mamalarıda bebeklerin bünyesi kabul etmiyor olabilir reflüye bağlı olduğunu da söylemiş uzman doktor zaten.. benim oğlumda bir yaşından fazla kustu üstü hiç temiz kalmıyordu sürekli önüne önlük takmak zorunda kalıyordum ama büyüdükçe geçti kusmaları...

Geri