bebegimin cinsiyetini cok merak ediyorumm,lütfen yardım edebilenler burayaaa...

menekşe85

Üye
Üye
bebegimin cinsiyetini cok merak ediyorumm,lütfen yardım edebilenler burayaaa...
bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum
merabalar,6haftalık gebeyim.her anne gibi bebegimin tabiki öncelikle saglıklı olmasını istiyorum.ama cinsiyetinide çok merak ediyorum.20.04.85 dogumluyum.21aralık son adet tarihim,belki bilen vardırda yardımcı olursanız sevinirim.rabbim tüm olmayanlara nasip etsin,cok güzel bi duygu.bizede hayırlısıyla sagsalim saglıklı bir şekilde kucagimıza almamızı nasip etsin.

Canım Allah öncelikle hayırlısını versin sağ salim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin..Anlıyorum heycanlısınız merak ediyorsunuzda bu sitede her şey var bi ultrason yok hahahaha işin espirisi bir yanada arkadaşım cinsiyet tahmini için çin takvimi felan var baktınızmı :))

tabiki öyle saglıklı olsunda neolursa olsun.çin takvimide bıraz saçma geldi ya,baktıklarım hep yalnış çıkıyo.bide nisanda 26olacam 25emi bakacam 26yamı anlamadım.herkez 26da dogum yapacan ona bak diyo ama senin bi bilgin varmı?

25 e bak canım:) Ama dediğin gibi banada çok saçma geliyor çin takvimi Allah hayırlısını versin canım:)

Canım öncelikle sağlıklı sıhhatli gelsin bebeğin.Çin takvimine çok fazla güvenme derim ben çünkü bende yanılmıştı yani garanti bir sonuç vermiyor.İlk üç ayda doktor kontrolünde yapılan tahminlere de çok güvenme derim ben kesin tahmin için özellikle 16 hafta ve sonrasını bekle derim.Allah gönlüne göre versin:)

Geri