Bebeğini kaybeden anneler

21 ağustos 2016 da doğum yaptım. bebeğimiz yüzde seksen ihtimalle hamilelikte oksijensiz kalmış. doğduğunda ağlamadı , kalp masajı yapıldı , solunum cihazına bağlandı 39 gün yoğun bakımda kaldı ve 39. günde vefat etti. kaybetmemizin üstünden 3 hafta geçti. kendimi toparlamaya çalışıyorum. Rabbim onu çok sevmiş ki yanına almış inşallah cennetinde birleştirecek bizi diye dua ediyorum. bana ve eşime sabır için dua ederseniz çok mutlu olurum.
Merhaba, Başınız sağolsun.. Rabbim size ve eşinize sabır versin inşallah. .

Benim bebegim de 16ekimde yani gecen hafta kaybettim 38gunluktu kalp hastasiydi ameliyat oldu ama kurtaramadik cok umutla bekledim ama olmadi nasil basedicemi bilmedim bi acinin icindeyim

Benim bebegim de 16ekimde yani gecen hafta kaybettim 38gunluktu kalp hastasiydi ameliyat oldu ama kurtaramadik cok umutla bekledim ama olmadi nasil basedicemi bilmedim bi acinin icindeyim
Rabbim size sağlık ve sabır versin inanılmaz zor bir süreç içimde sıkıntılarla uyanıyorum hergün hala kendimi teselli etmek için herhangi bir cümle de bulamıyorum. Ama tek tesellim şefaatçilerimiz onlar bizim ve cennette buluşacağız inşallah.konuşmak isterseniz her zaman yanınızdayım. Başınız sağolsun

Allahim hepimize sabir versin 5 ay once iki kuzumu kaybettim tek yumurta ikiziydi 25 haftalikken dogum yaptim berkem 7 gun beratim. Ise de 17 gun yasadi cigerim in acisi hic gecmedi nefes aldikca icimde bitmeyen tukenmeyen bir aci benimle yasiyor allahim hepimize sabir versin insallah sefaatcimiz olurlar

Allahim hepimize sabir versin 5 ay once iki kuzumu kaybettim tek yumurta ikiziydi 25 haftalikken dogum yaptim berkem 7 gun beratim. Ise de 17 gun yasadi cigerim in acisi hic gecmedi nefes aldikca icimde bitmeyen tukenmeyen bir aci benimle yasiyor allahim hepimize sabir versin insallah sefaatcimiz olurlar

Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın. Sizede güç ve metanet versin.İnşallah yavrunuz sizi cennete karşılayacaktır annesi. İnşallah aynı olumsuzlukla bir daha Allah sınamasın.

Ben de prensesimi kaybettim, üzerinden 2 yıl geçti, bir oğlum oldu, çok şükür sağlığı yerinde, ama kızım hep aklımda. Onunla bulaşma hayaliyle yaşıyorum. İçimdeki acı hiç geçmedi, aynı acı. Çok zor, Allah kimseye yaşatmasın. Sanki toprak altına onunla beni birlikte gömdüler.
Meleğim seni çok seviyorum.

Ben de prensesimi kaybettim, üzerinden 2 yıl geçti, bir oğlum oldu, çok şükür sağlığı yerinde, ama kızım hep aklımda. Onunla bulaşma hayaliyle yaşıyorum. İçimdeki acı hiç geçmedi, aynı acı. Çok zor, Allah kimseye yaşatmasın. Sanki toprak altına onunla beni birlikte gömdüler.
Meleğim seni çok seviyorum.
Rabbim size güç kuvvet versin kolay değil ama o artık bi melek sizi cennette bekliyor Allah oğluna uzun sağlıklı ömür versin

Geri