Bebeğinizi hangi şampuanla yıkıyorsunuz ?

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Bebeğinizi hangi şampuanla yıkıyorsunuz ?
Kızlar arkadaşım bebeğini dalinle yıkamış ama bebeğin cildinde kuruma oluşmuş . Arkadaşıma hangi şampuanı önerirsiniz ? Sizler bebeğiniz için hangi şampaunları kullanıyorsunuz ?

Bende kızım için uni baby kullanıyorum.Hiç bir cilt problemi yaşamadım kullanmanızı tavsiye ederim

Allah Allah bende dalin kullanıyorum ama memnunum .Demekki her bebekte farklı reaksiyon olabiliyor.

Bende bebeğime mustela şampuan kullanıyorum bende bebeğimde çok memnunuz kızlar

Bence en iyi bebek şampuanı sebamed ilk çocuğumuda sebametle yıkadım .Çok memnun kaldım kullanmanızı tavsiye ederim

Kızlar bende bebeğim için johnsons bebek şampuanı kullanıyorum.Kokusu bir harika ve çokta memnunum tavisiye ederim

uni baby ve sebamed önerebilirim ilk doğduklarında sebamed kullanıyordum şuan unibaby ye döndüm ben ama memnunum ikisinden de

chicconun setini almıştım yani pudrasından bebek şampuanına kadar hepsi çantanın için de vardı daha sonra dönüşümlü dalin ve johnson kullandım şu an johnson kullanıyorum

ilk kullandığım Bübchen Şampuan oldu doğal bitki özlerinden çok memnunum dermatolojik olarakta test edilmiş ;)

Geri