bebeğinizin ikinci el elbisesini benim bebeğimle paylaşırmısınız lütfen...

• Konbuyu başlatan özlem demet
  • Başlangıç tarihi
Ö

özlem demet

Forum Okuru
bebeğinizin ikinci el elbisesini benim bebeğimle paylaşırmısınız lütfen...
slm arkadaşlar bunu yazmaktan çok utanıyorum ama yazmak zorundayım sizlerde lütfen beni yanlış anlamayın hamileyim kız bebeğim olacak yakında ama hiç mi hiç hazırlığımız yok bebeğim için sizden yada bebeğinizden elbise, ayakkabı hastane çıkışı ne olursa bizimle paylaşır mısınız...bebisimbende isterdim herşeyi kendim alayım ama fazla imkanımız yok herşey çok pahalı geliyor ve dardayım. kargoda ödeyecek imkanım yok...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bi tanem bebeginin neye ihtiyacı varsa kıyafet olarak ben biraz sana destek olurum bana ulaşırsan burdan bana özel msj at sana ulaştırayım olurmu tatlım.

Utanmana gerek yok canim bazen olmayinca olmuyo iste..Bebegin saglikli olsunda tek sorunu kiyafeti olsun..Ayrica bebek elbisesi eski olmaz ne yapicakta eskiteceklerki:)

merhaba bende bi çok şeyimizi senin melek kuzunla paylaşmayı çok isterim bana özelden adresini msj atarsan çok sevinirim canım

Canım Antalyada uzaktasın ya .. bana adresini yada ne bileyim bebişine yollayacagım hediyemi nasıl ulaştırabilirim .. Bir adres yaz canım.. Teyzesinden kuzusuna hediye. :)

özelden yazabilirisn canım..

arkadaslar bu arkadas baska sitelerden de pek cok kisiden pek cok yardim istemis bulunmakta lütfen kendisini ciddiye almayin

Geri