Rüyada Bebek (canlı) kusması görmek bebek görmek ne demek

ben rüyamda 2 li 3 lü 4 lü 5 li üs üste canlı bebekler gördüm herhalde hatırladığım kadarıyla hepsi kızdı hemen hemen evinin tav anına kadar yakındı en üste 5 yaşında bir kız çocuğu tırmandı yukarı kadar sonra bebeklerin üstüne oturdu. bende koktum bebekler ezilecek diye öylece bakakaldım. bu rüyayı ,ACİLEN, yorumlarmısınız.Daha hala etkisindeyim.Ben şu anda kendimi tanıştırayım. Askgemisi benim kızımdır.Ben annesiyim, 05,o6 ,1968.doğumluyum benim gördüğüm rüyayı yanıtlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler diliyorum.Forumunuz çok güzel her şey var burada,sağlıkla kalın hoşçakal.
işinizde güçlük çektiğiniz anlamına gelir

yaaa ben dün gece bi rüya gördüm hala etkisindeyim,çok kötü oldum
rüyamda bi oğlum olmuş yeni dıoğum yapmışım ama erken doğmuş
hayati tehlikesi var,ben çok üzülüyorum filan,annem ablam filanda var yanımda
onlar diyor yaşamaz bu çocuk çok erken doğdu(ne destek ama değilmi)
sonra bebek kusuyor ama normal bi kusma değil yani,sanki organlar filan çıkıyor içinden
ben yardım ediyorum kusması için,kusarsa içindeki pisliklerden kurtulup hayatta kalır diye,sonra yine kusuyor ama bu sefer böyle denizanası gibi beyaz cıvık bi madde çıkarıyor ablam o zaman diyor tamam içindeki pisliği attı artık diye
yani yaşayacakmış artık,ayy çok kötüyüm hala nerdeyse ağlayacağım kızlar
ne demek bu rüya şimdi bilgisi olan varmı
canım hiç merak etme bu rüya hayırlı hayatınızdaki maddi ve manevi pi,sliklerden arınmaya işarettir

- - - Updated - - -

yaaa ben dün gece bi rüya gördüm hala etkisindeyim,çok kötü oldum
rüyamda bi oğlum olmuş yeni dıoğum yapmışım ama erken doğmuş
hayati tehlikesi var,ben çok üzülüyorum filan,annem ablam filanda var yanımda
onlar diyor yaşamaz bu çocuk çok erken doğdu(ne destek ama değilmi)
sonra bebek kusuyor ama normal bi kusma değil yani,sanki organlar filan çıkıyor içinden
ben yardım ediyorum kusması için,kusarsa içindeki pisliklerden kurtulup hayatta kalır diye,sonra yine kusuyor ama bu sefer böyle denizanası gibi beyaz cıvık bi madde çıkarıyor ablam o zaman diyor tamam içindeki pisliği attı artık diye
yani yaşayacakmış artık,ayy çok kötüyüm hala nerdeyse ağlayacağım kızlar
ne demek bu rüya şimdi bilgisi olan varmı
canım hiç merak etme bu rüya hayırlı hayatınızdaki maddi ve manevi pi,sliklerden arınmaya işarettir

ya deniz öncelikle allahım hayırlı olur inş ben rüyamda bir erkek çocuğu gördüm daha yaşına girmemmiş benim oğlummuş öyle diyorum akrabalarıma sonra ne zaman ikimciyi yaptınız maşallah diyolar bana rüyamda ikimciye karnım burnumda.6 aylık falan bunun cinsiyeti ne diyolar bende daha kontrole gitmedik diyorum ama kzıım olcak hissi uyanıyor bende öyle düşünüyorum rüyamda bu rüyadan sonra çocuk yapmaya karar verdim yaklaşık 2 ay önce gördüğüm bir rüya ama beni çok etkiledi ya yorumlarmısın .

ya deniz öncelikle allahım hayırlı olur inş ben rüyamda bir erkek çocuğu gördüm daha yaşına girmemmiş benim oğlummuş öyle diyorum akrabalarıma sonra ne zaman ikimciyi yaptınız maşallah diyolar bana rüyamda ikimciye karnım burnumda.6 aylık falan bunun cinsiyeti ne diyolar bende daha kontrole gitmedik diyorum ama kzıım olcak hissi uyanıyor bende öyle düşünüyorum rüyamda bu rüyadan sonra çocuk yapmaya karar verdim yaklaşık 2 ay önce gördüğüm bir rüya ama beni çok etkiledi ya yorumlarmısın .
bu tarz rüyaları ben bilinçaltı derim genelde ama tam anlam olarak bakarsak erkek bebek müjdeye hamile olduğunu görmen ise evli olduğun için bebeğe işarettir canım

merhabalar.. arkadaslar bnde bugun bır ruya gordum esım benım suanda ceza evınde yatıyor fakat esım bana ruyamda uzgun bır ifadeyle 10 sene yatacagını ve ayrılmamız gerektıgını soyledi ve uyandıgımda asırı terlemiştim.... cok uzuldum uyumaya korkuyorum

bırde benım hiiçç unutamadıgım ruyalar var.. anlamlarını bılmıyorum bnm bebegım yok sunda ve bebek sahıbı olmak ıstıyorduk.... neyse bırgun esımle hastaneye gıtmiiz ve doktor benı kontrol ettıkten sonra acıl dogumhaneyı hazırlanması ve dogumun geldıgını soyluyor bızde esımle saskın saskın yuzumuze bakıyoruz ve ben doktora ben hamıle deyılım bızım bebegımız olmuyor tedavii için gelıyorum dedim ve benı apar topar doguma soktular dogan bebekler çinçee parmagımın yarısı kadar ve bırı kız bırı erkekti neyse dogum bıttıkten sonra evıme gıtmişiz amma oyle kucukler kı doktor çay tabagına pamuk koydu ve bebeklerımı oraya yatırdı bende yemek yapmak için mutfaga gidiyorum ve esıme dıyorumkı bunlara ii bak ben yemek yapcam tarastakı kedımizede dıkkat et dedım ve hemen arkamdanda esm lavaboa gıtmıs ve kedi tarastan aşagıya inmiş ve 2 bebegınde kollarını bacaklarını yemişş ve ben aglamaktan kendimii bıtrmişim artık ve kedide yok olmus bırdaha kedıyı evde gorememişim bole :((

merhabalar.. arkadaslar bnde bugun bır ruya gordum esım benım suanda ceza evınde yatıyor fakat esım bana ruyamda uzgun bır ifadeyle 10 sene yatacagını ve ayrılmamız gerektıgını soyledi ve uyandıgımda asırı terlemiştim.... cok uzuldum uyumaya korkuyorum
canım benim geçmiş olsun sana ben senle aynı kaderi paylaştım 20 ay yattı eşim ve bu tarz rüyalar çok gördüm canım bunlar bilinçaltı inşallah tersi olcak ve çok yakında eşine kavuşacaksın inşallah,hiç üzülme RABBİME BOL BOL DUA ET VE ACİLEN TEFRİCİYEYE BAŞLA

bırde benım hiiçç unutamadıgım ruyalar var.. Anlamlarını bılmıyorum bnm bebegım yok sunda ve bebek sahıbı olmak ıstıyorduk.... Neyse bırgun esımle hastaneye gıtmiiz ve doktor benı kontrol ettıkten sonra acıl dogumhaneyı hazırlanması ve dogumun geldıgını soyluyor bızde esımle saskın saskın yuzumuze bakıyoruz ve ben doktora ben hamıle deyılım bızım bebegımız olmuyor tedavii için gelıyorum dedim ve benı apar topar doguma soktular dogan bebekler çinçee parmagımın yarısı kadar ve bırı kız bırı erkekti neyse dogum bıttıkten sonra evıme gıtmişiz amma oyle kucukler kı doktor çay tabagına pamuk koydu ve bebeklerımı oraya yatırdı bende yemek yapmak için mutfaga gidiyorum ve esıme dıyorumkı bunlara ii bak ben yemek yapcam tarastakı kedımizede dıkkat et dedım ve hemen arkamdanda esm lavaboa gıtmıs ve kedi tarastan aşagıya inmiş ve 2 bebegınde kollarını bacaklarını yemişş ve ben aglamaktan kendimii bıtrmişim artık ve kedide yok olmus bırdaha kedıyı evde gorememişim bole :((
bu eşin cezaevine girmeden önce gördüğün bir rüyamıydı

Geri