Bebek Cinsiyet Tahmini

M

meryem214434

Aktif Üye
Üye
kızlar dün bebişimin cinsiyeti kesin belli oldu% 100 erkek :) göbek kıllarım yukarı doğru yani o yöntem doğru galiba:):):):):)

M

meryem214434

Aktif Üye
Üye
bu arada bu rus takvimi kız diyordu yanılmış oldu :)

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
meryem214434' Alıntı:
kızlar dün bebişimin cinsiyeti kesin belli oldu% 100 erkek :) göbek kıllarım yukarı doğru yani o yöntem doğru galiba:):):):):)
kesınlıkle katılıyorum soylemıstım sana tahmınım dogru cıktı süperrrrrrrr......cok sevındım......

daffodil

daffodil

Yeni Üye
Üye
meryem214434' Alıntı:
meryemciğim hayırlı olsun canım oğluşun olacakmış.tahmininde tutmuş oldu .:)rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayıda nasip etsin inş.

berranur

berranur

Yeni Üye
Üye
meryem214434' Alıntı:
cnmm tebrik ediyorumm sağlıkla doğsun oğluşun inşş darısı başımızaaa tatlım inş o günleri görürm bendee hayırlısylaa

eminegelin

eminegelin

Yeni Üye
Üye
benimde rus takviminde kiz cikti ama killar yukari bakiyor :) cin takvimide erkek diyor... :)

M

meryem214434

Aktif Üye
Üye
bakalım emine ve aslıgökçenin kılları yanılacak mı doğru mu çıkacak :)

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
evettt kızlar sıra banada geldı....tahmın edemezdım bu zamnalrı ınanın...evet oncelıkle ben bır tahmınde bulunmak ıstıyorum bastan berı hep dıyorum emınenın bebısı erkekkkkk.....ınsallah hayırlıısyla allahım gonlune gore verır emınecım...evet kızlar sızden beklıyorum bende tahmınlerı....kıllar arada yukarda gıbı arada asagıda gıbı...ama cogunluk yukarda gorunuyor...bakalım benım bebımın cınısyetı ne olack meleklerım soyleyın bakalım?

Bilgemelek

Bilgemelek

Aktif Üye
Üye
meryem214434' Alıntı:
yeni bişey buldum.rus takvimi.eşinizin ve kendinizin doğum tarihini ve son adet tarihinizi yazıyorsunuz...pe ile başlayan yere tıklıyorsunuz..altta bebeğin cinsiyeti çıkıyor.bu anne ve babanın kanının yenilenmesine göre oluyormuş.kimin kanı tazeyse onun cinsiyetinden oluyormuş. bu arada девочка kız, мальчик erkek demek...sonuçları bildirin ama......
linki veriyorum....
http://testforall.narod.ru/t_o_pol.html sayfasının çevirisi<!-- google_ad_section_end -->
kız çıktı .............................

meryem214434' Alıntı:
ya benimkilerin yarısı yukarı yarısı aşağı doğru nasıl olcekkkkk??????

tatlı cadım' Alıntı:
evettt kızlar sıra banada geldı....tahmın edemezdım bu zamnalrı ınanın...evet oncelıkle ben bır tahmınde bulunmak ıstıyorum bastan berı hep dıyorum emınenın bebısı erkekkkkk.....ınsallah hayırlıısyla allahım gonlune gore verır emınecım...evet kızlar sızden beklıyorum bende tahmınlerı....kıllar arada yukarda gıbı arada asagıda gıbı...ama cogunluk yukarda gorunuyor...bakalım benım bebımın cınısyetı ne olack meleklerım soyleyın bakalım?

tatlı cadım bence kızz :) küçük bir tatlı cadı :)

M

meryem214434

Aktif Üye
Üye
Bilgemelek' Alıntı:
senin bebiş henüz tercih yapmamış :ehi:göbeğin altındaki tüyler önemli olan o çizgideki tüyler

berranur

berranur

Yeni Üye
Üye
meryem214434' Alıntı:
senin bebiş henüz tercih yapmamış :ehi:göbeğin altındaki tüyler önemli olan o çizgideki tüyler
meryemcimmm bnm yukarı doğru bakıyo cnm ama eskidende öylemydi bilmiym hadi hayırlısı:ehi:

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
Bilgemelek' Alıntı:
kız çıktı .............................

tatlı cadım bence kızz :) küçük bir tatlı cadı :)
hayırlsı bakalım canım bekleyıp gorecegız tahmınlerımız cıkacakmı?

eminegelin

eminegelin

Yeni Üye
Üye
kizlar yeni birsey daha duydum, bebek sagda olursa erkek, solda olursa kiz olurmus :)

eminegelin

eminegelin

Yeni Üye
Üye
Cin takvimi= erkek, göbek killari yukari bakiyor, ve bebek solda ......hepsi erkek diyor...
kizim olursa tüm teoriler cürüycek :)

sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
kızlarr allahım sağlıklı evlatlar versin inşallah hamiş olursam ilk yazacağım topiklerden biri burası olur sanırım :D

eminegelin

eminegelin

Yeni Üye
Üye
eminegelin' Alıntı:
Cin takvimi= erkek, göbek killari yukari bakiyor, ve bebek solda ......hepsi erkek diyor...
kizim olursa tüm teoriler cürüycek :)
evttt kizlar..... tüm teorileri cürüttüm, 99% kizim olcak :)

unforgiven

unforgiven

Üye
Üye
eminegelin' Alıntı:
gözünaydın tatlım darısı benim başıma inşallah :) bizim velet henüz göstermedi 5.aydan umutluyum artık tabii sağlıklı olsun hayırlı olsun da ama bide kız olsun yaa kız istiyorum beennn:hayal:

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
evet kızlarrr benımde tuyler yukardaydı ve yuzde doksan kız dedı bana da.....bılgemelekcım tahmının dogru cıktı...cadı gelıyor ınsallah.....

M

meryem214434

Aktif Üye
Üye
eminegelin' Alıntı:
bir prensesimiz daha oluyor demek ne kadar güzel.concono zman emineyi kimse tutamaz direk alışverişe dalar emine :f040:

unforgiven' Alıntı:
gözünaydın tatlım darısı benim başıma inşallah :) bizim velet henüz göstermedi 5.aydan umutluyum artık tabii sağlıklı olsun hayırlı olsun da ama bide kız olsun yaa kız istiyorum beennn:hayal:
gösterseler ne olur sanki.ama olsun herkese göstermesinler canım:11: Allah gönlüne göre vversin

tatlı cadım' Alıntı:
evet kızlarrr benımde tuyler yukardaydı ve yuzde doksan kız dedı bana da.....bılgemelekcım tahmının dogru cıktı...cadı gelıyor ınsallah.....
hımmmm o zaman tüm teoriler tamamen çöktü.benim %90 kız dedi ama bi dahakine %100 erkek oldu.göstermiyordu zorla baktı dr pipişini görünce tamam erkek bu dedi.sen kız mı istiyordun canım :handanca: cadı gelecek yani.hımmmm bana 2 gelin adayı çıktı :raila:

eminegelin

eminegelin

Yeni Üye
Üye
unforgiven' Alıntı:
sagol bitanem... allah gönlüne göre versin.... göztermedigine göre kiz olabilir :)
benimki cok hareketli oldugundan doktor göremiyordu, Ultrasona girmeden dolastim, sallandim bebeyi uyuttum, ultrasonu karnima koyar koyamaz doktor gördü zaten :)

tatlı cadım' Alıntı:
bu tüyler bizi $a$irtti :)

meryem214434' Alıntı:
bir prensesimiz daha oluyor demek ne kadar güzel.concono zman emineyi kimse tutamaz direk alışverişe dalar emine :f040:

hımmmm o zaman tüm teoriler tamamen çöktü.benim %90 kız dedi ama bi dahakine %100 erkek oldu.göstermiyordu zorla baktı dr pipişini görünce tamam erkek bu dedi.sen kız mı istiyordun canım :handanca: cadı gelecek yani.hımmmm bana 2 gelin adayı çıktı :raila:
ahhhh bacim yarami de$me.... doktor 99% kiz dedi, sonra hemen bana döndü.. "sakin pembeleri almaya baslama bidaha görim sonra al dedi" ama ben yinede iki pembe Sapka, bide pembe pijama aldim :)
benim doktor cok emin, $imdiye kadar hic yanilmadim ama yinede 1% yanilma payim var, bidaha gördümmü 100% diyebilirim dedi :)