Bebek Cinsiyet Tahmini

yeni bişey buldum.rus takvimi.eşinizin ve kendinizin doğum tarihini ve son adet tarihinizi yazıyorsunuz...pe ile başlayan yere tıklıyorsunuz..altta bebeğin cinsiyeti çıkıyor.bu anne ve babanın kanının yenilenmesine göre oluyormuş.kimin kanı tazeyse onun cinsiyetinden oluyormuş. bu arada девочка kız, мальчик erkek demek...sonuçları bildirin ama......
guldenwa0.gif
linki veriyorum....
http://testforall.narod.ru/t_o_pol.html sayfasının çevirisi<!-- google_ad_section_end -->

kız çıktı .............................

kızlar dün bebişimin cinsiyeti kesin belli oldu% 100 erkek :) göbek kıllarım yukarı doğru yani o yöntem doğru galiba:):):):):)

ya benimkilerin yarısı yukarı yarısı aşağı doğru nasıl olcekkkkk??????

evettt kızlar sıra banada geldı....tahmın edemezdım bu zamnalrı ınanın...evet oncelıkle ben bır tahmınde bulunmak ıstıyorum bastan berı hep dıyorum emınenın bebısı erkekkkkk.....ınsallah hayırlıısyla allahım gonlune gore verır emınecım...evet kızlar sızden beklıyorum bende tahmınlerı....kıllar arada yukarda gıbı arada asagıda gıbı...ama cogunluk yukarda gorunuyor...bakalım benım bebımın cınısyetı ne olack meleklerım soyleyın bakalım?

tatlı cadım bence kızz :) küçük bir tatlı cadı :)

Geri