Bebek Cinsiyet Tahmini

evttt kizlar..... tüm teorileri cürüttüm, 99% kizim olcak :)
bir prensesimiz daha oluyor demek ne kadar güzel.concono zman emineyi kimse tutamaz direk alışverişe dalar emine :f040:

gözünaydın tatlım darısı benim başıma inşallah :) bizim velet henüz göstermedi 5.aydan umutluyum artık tabii sağlıklı olsun hayırlı olsun da ama bide kız olsun yaa kız istiyorum beennn:hayal:
gösterseler ne olur sanki.ama olsun herkese göstermesinler canım:11: Allah gönlüne göre vversin

evet kızlarrr benımde tuyler yukardaydı ve yuzde doksan kız dedı bana da.....bılgemelekcım tahmının dogru cıktı...cadı gelıyor ınsallah.....
hımmmm o zaman tüm teoriler tamamen çöktü.benim %90 kız dedi ama bi dahakine %100 erkek oldu.göstermiyordu zorla baktı dr pipişini görünce tamam erkek bu dedi.sen kız mı istiyordun canım :handanca: cadı gelecek yani.hımmmm bana 2 gelin adayı çıktı :raila:

gözünaydın tatlım darısı benim başıma inşallah :) bizim velet henüz göstermedi 5.aydan umutluyum artık tabii sağlıklı olsun hayırlı olsun da ama bide kız olsun yaa kız istiyorum beennn:hayal:
sagol bitanem... allah gönlüne göre versin.... göztermedigine göre kiz olabilir :)
benimki cok hareketli oldugundan doktor göremiyordu, Ultrasona girmeden dolastim, sallandim bebeyi uyuttum, ultrasonu karnima koyar koyamaz doktor gördü zaten :)

evet kızlarrr benımde tuyler yukardaydı ve yuzde doksan kız dedı bana da.....bılgemelekcım tahmının dogru cıktı...cadı gelıyor ınsallah.....

bu tüyler bizi $a$irtti :)

bir prensesimiz daha oluyor demek ne kadar güzel.concono zman emineyi kimse tutamaz direk alışverişe dalar emine :f040:

hımmmm o zaman tüm teoriler tamamen çöktü.benim %90 kız dedi ama bi dahakine %100 erkek oldu.göstermiyordu zorla baktı dr pipişini görünce tamam erkek bu dedi.sen kız mı istiyordun canım :handanca: cadı gelecek yani.hımmmm bana 2 gelin adayı çıktı :raila:

ahhhh bacim yarami de$me.... doktor 99% kiz dedi, sonra hemen bana döndü.. "sakin pembeleri almaya baslama bidaha görim sonra al dedi" ama ben yinede iki pembe Sapka, bide pembe pijama aldim :)
benim doktor cok emin, $imdiye kadar hic yanilmadim ama yinede 1% yanilma payim var, bidaha gördümmü 100% diyebilirim dedi :)

gözün aydin saglikli sihhatli olur ins, ya harbiden bi ben kaldim heee ne inatci cikti benim bebegim
evet inatçı bu bebişler.benimki de göstermiyordu.dr baya baya uğraştı görebilmek için sonunda gösterdi.e ne de olsa özellerine giriyoruz.bu sefer de kontrole gittiğimde 2 eliyle yüzünü kapatmıştı göstermiyordu böcüğüm

ben çok merak ediyorum bebeğimin cinsiyetini ama daha hamile bile değilim.Allah bana en yakın zamanda gönderir inşaallah

Geri