Bebek Emzirme Yastığı , Şemaları ile Anlatım

Bebek Emzirme Yastığı , Şemaları ile Anlatım
emzirme yastığı
emzirme yastık, yapılışı nasıldır, malzemeleri nelerdir, resimleri, ne demektir, hakkında detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.
Bebeğinizin ve kendi sağlığınız için ;


Emzirme minderi ile artık bebeğinizi rahatça, sırtınız ağrımadan, doğru emzirme pozisyonunda rahatça tutarak emzirebilirsiniz. Bu buluş bebeğin emzirme veya biberon ile beslenmesinde hem anneye hem de bebeğe konforlu ve rahat bir ortam sunmak için geliştirilmiş melekler...Anne emzirme işlemi esnasında kolların yorulmasına bağlı olarak bebeğin kaymasına neden olmaktadır. Emzirme sırasında annenin kollarının üzerinde emzirme işlemi için bebeğini yada bebeğini rahat ettirmek için kullanabileceği emzirme yastıkları yapabilirsiniz işte şemaları..


Annenin iyi yerleşmemesi, bebeğin sürekli kayması annenin aşırı yorulmasına neden olur. Aynı zamanda anne sırtını ve bebeğinin altını sürekli yastıkla desteklemesi gerekmektedir. Anne yatarken, otururken ya da ayakta emzirmesi esnasında bel ağrıları, sırt ağrıları, ortopedik duruş bozuklukları vb. gibi sorunlarla karşılaşabilmektedir....şimdiden kolay gelsin sevgiler....


Ayrıca alabileceğiniz o kadar çok noktalar var ki ;
bebek malzemeleri satan yerler, alış veriş siteleri vs.
 
Üst