Bebek İstiyorum İlişkiden Sonra İdrar Yapmak Sakıncalımı?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bebek İstiyorum İlişkiden Sonra İdrar Yapmak Sakıncalımı?
Bebek sahibi olmak isteyenlerin birçoğu bu isteklerine kısa sürede kavuşurken bazıları için bu süreç biraz zaman alabiliyor.

Bebek isteyenlerin bize yönelttiği sorulardan biri de "ilişkiden hemen sonra idrar yapmak sakıncalımı" doğrultusundadır. Bebek için farklı yöntemler deneyen çiftler için kafalarını karıştıran bu soruya geçmeden önce sizlere öncelikle şöyle bir tavsiyem olacak...

Kesinlikle her ilişki de bebek olacağı yönün de kendinizi kasmayın ve psikolojik olarak kendinizi rahat tutmaya bakın. Uzmanlara göre bebek isteyenlerin bu arzularına kavuşamamak için kadının psikolojisinin çok önemli olduğunu vurguluyorlar.
hamile-kalmak-isteyenler-ne-yapmali.jpg

İlişkiden sonra idrar yapmak genellikle önerilmeyen durumların içinde yer alıyor. Bunun nedeni ise elbette hemen ayağa kalkmanız ve tuvalette oturmanız dolayısı işle spermlerin dışarıya çıkıyor olması olacaktır. Sizler hamile kalmayı daha hızlı bir şekilde yapmasına olanak vermek istiyorsanız o halde ilişkiden sonra bir süre sonra yatakta yatmalı ve hatta ayaklarınızı havaya kaldırmalısınız

Daha sonrasında ise bir süre dinlenebilir ve kalkıp idrarınızı yapabilirsiniz. İlişkiden hemen sonra idrar yapmamak mı gerekir gebelik istiyorsak tarzında sorulara aslında en doğru yanıtı almış olacaksınız. Mümkünse ilişkiden önce tuvalete gidebilir ve sonrasında biraz dinlenebileceğinizi bilmeniz en doğrusu olacaktır.

Geri