Bebek rahime yerleşme belirtileri bunlar mı ?

Bebek rahime yerleşme belirtileri bunlar mı ?
BEBEĞİN RAHME YERLEŞTİĞİNİ NASIL ANLARIZ BELİRTİLERİ NELERDİR ?

Merhaba kizlar. Karnımın altı sol tarafım 2 akşamdır ağrıyor. Özellikle akşamları ağrı oluyor. Ağrı olduğunda karnım gergin oluyor. Bebek rahime yerlesince böyle olur mu? Bu onun belirtisi olabilir mi acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aşağıdaki konular kafanızdaki soru işaretlerinin giderilmesine yardımcı olacaktır.

Öncelikle soru cevap ile ilerlemekten se bu verdiğim konuları bi inceleyin sorunuz olur ise yine yazın olur mu ?

Merhabalar Bende iç çamaşırı günlük ped ve tayt vardı nişanlımda ise boxer ve pantalon. Doğurganlık dönemimdeydim. Beni eliyle tayt üzerinden tatmin ederken bende onu ediyordum ve eliyle organını düzeltip tekrar beni tatmin etmeye devam etti bu şekilde gebelik oluşabilir mi? Boşalmadığını söyledi ama yinede tedirginim. Okb hastasıyım kusura bakmayın lütfen.. geçen ay iki günce regl olmustum bu ayda olay tarıhınde yanı 23 kasımda sehir değiştim ondan gecikmis olabilir mi adetim? İdrar testi de yaptım negatif lütfen cevap verin.. (Lütfen cevaplayın)

Merhabalar Bende iç çamaşırı günlük ped ve tayt vardı nişanlımda ise boxer ve pantalon. Doğurganlık dönemimdeydim. Beni eliyle tayt üzerinden tatmin ederken bende onu ediyordum ve eliyle organını düzeltip tekrar beni tatmin etmeye devam etti bu şekilde gebelik oluşabilir mi? Boşalmadığını söyledi ama yinede tedirginim. Okb hastasıyım kusura bakmayın lütfen.. geçen ay iki günce regl olmustum bu ayda olay tarıhınde yanı 23 kasımda sehir değiştim ondan gecikmis olabilir mi adetim? İdrar testi de yaptım negatif lütfen cevap verin.. (Lütfen cevaplayın)
Bence bu şartlar altında gebelik olamaz. Strese bağlı gecikmiş olabilir

Geri