Bebeshop astronot tulum nasıl nereden alabilirim?

M

Milla.h

Forum Okuru
Bebeshop astronot tulum nasıl nereden alabilirim?

Bebeshop astronot tulum melek kadınlar kulübü astronot tulum forum'da.​

Kızlar astronot tulum varmış bundan ben de bebeğime almak istiyorum da nasıl kullanımı filan sizce. Bir de nereden alabilirim? Bebeğim şuan 7 aylık uyurken üzerini çok açıyor. Bunun için tek çare bunu düşündüm. Bebeshop astronot tulum fiyatı ve kullananlar var mı işe yarıyor mu acaba üzerini açan çocuklar için?

Merhabalar
Çocuklar her yaş ayrı bir huy geliştiriyor maalesef işte. Benim kızlar bile üzerlerini çok sık açarlar ben de açıkçası düşünüyordum tulum almayı. LCW da gördüm boydan boya tulumlar vardı. Bebeshop bebek astronot tulum için alisveris sitelerine de bakabilirsiniz.Baktım 7 yaş için yoktu alacaktım normalde böyle bir şey. Ama araştırma da yapmadım çok 7-8 yaş için olan var mı diye. LCW da 5-6 yaş son beden. Uyurken rahat olur bence almakta fayda var. Üzerini çok açan çocuklar için harika bir şey bence. En azından çocuğa giydirin üzerini açtı mi üşüdü mu derdiniz olmaz. Rahatlıkla bebeğiniz de sıcacık içinde uyur. Bu alışveriş siteleri var oralardan bakın isterseniz ama alacağınız ürünün yorumlarına da dikkat edin. O yorumlar gerçek alıcı yorumları olduğu icin fikir verir size.

Tulum bebeklere ayrı yakışıyor bence. Aşağıdaki linkten "2014 örgü bebek tulum modelleri" konulu yazımızı inceleyebilirsiniz. Örgüye ilgisi olanlara ayrıca göndermek istedim.

Geri