bebişim şubat 2012 de geliyor

• Konbuyu başlatan berkad
berkad

berkad

Yeni Üye
Üye
2012 şubat anneleri şubat 2012 anneleri
en son reglisi mayısda olup. inşallah şubat 2012 de bebeklerini kucağına alacak anne adayları ben ve siz burda ilerleyelim gün gün ne dersiniz:emzirme:

AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Ben Allahım kısmet ederse ekim veya kasım annesi olacagım canım... Rabbim hamileliğini tamamlamanı nasip eder inşallah.. ;)))Hadi şubat anneleri buyrun ;))

berkad

berkad

Yeni Üye
Üye
AuSSie-AnGeL' Alıntı:
Ben Allahım kısmet ederse ekim veya kasım annesi olacagım canım... Rabbim hamileliğini tamamlamanı nasip eder inşallah.. ;)))Hadi şubat anneleri buyrun ;))
inşallah canım. Allahım bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin:)

U

uslu_anne

Yeni Üye
Üye
selam bende büyük ihtihalle şubat annesi olucam... allah hayırlısıyla sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin

berkad

berkad

Yeni Üye
Üye
çok bulantım oluyor kızlar..bu gün ilk defa ultrasonda bebişimi iğne ucumu gördüm:) iğne ucu kadar minicik:)

^Gri Melek^

^Gri Melek^

Hamiş Melek
Üye
berkad' Alıntı:
çok bulantım oluyor kızlar..bu gün ilk defa ultrasonda bebişimi iğne ucumu gördüm:) iğne ucu kadar minicik:)
Gozun aydin canim.. Allah saglik versin igne ucu kadar bebisine:D:D

sen neden kendini hamis melek yaptirmadin ki??? kirmizi kirmizi takilirsin burda

H

Hatice78

Forum Okuru
benim de bebişim Şubat-2012 de gelecek.

Merhaba arkadaşlar ben de Şubat-2012 de, sanırım Şubat ayının son haftası doğum yapacağım Allah nasip ederse. 3,5 yaşında bir kızım var. Bu 2. bebeğim olacak inş.
Allah'ım hepimize; sağlıklı, sıhhatli, hayırlı evlatlar ve kolay doğumlar nasip etsin.

E

ela naz

Yeni Üye
Üye
ben de şubatta anne olcağım nasipse.üçlü testi yaptırdım.bir sorun yok çok şükür.17. haftadayız.kızım olacak.çok mutluyum.

H

hatice8376

Yeni Üye
Üye
bende 2012 şubatın son haftası anne olucam inşallah :) Allah isteyen herkese yaşatsın bu heyecanı...

H

hulya2417@hotmail.com

Forum Okuru
32 haftalık gebeyim şubat 6 doğum tarihi bebegime aşığım şükürler olsun onu bana veren allahıma herkese hayırllı doğumlar sağlıkla kucaklayın bebeklerinizi

Bukibuki

Bukibuki

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar allah hepinize hayırlı doğumlar nasib eder insallah :) darısı başıma bende bir hamişlesem de mutluluğunuzu paylaşsam :) bende şubat doğumluyum şubat çocuğu da pek güzel olur :):)

H

Hatice78

Forum Okuru
Bukibuki arkadaşım, Allah'ım en kısa zamanda sana da hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Hayalet

Hayalet

Üye
Üye
bende inşallah şubatın 2 gün aldım sezaryanla doğum çok merak ediyorum 3 doğumum nAsıl geçeçek kızlarıma paşa geliyor herkese hayırlı dğumlar.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
handanca Şubat Ayı Anneleri 17
CasminaL Şubat Ayı Anneleri 0
daffodil Şubat Ayı Anneleri 1774