BEL AGRISI.........sogan kürü

yani yapıldığı ilk ayda bile oldukça faydalı. benim aklıma takılan yumurtlama günlerine denk geliyo bu şekilde acaba sakıncası olur mu gebelik olursa :(

Zararı olduğu düşünmüyorum çünkü bu şekilde hamile kalan var zaten 15 gün kullanıyorsun sadece yumurtlamaya denk geliyor ama hamileyken kullanırsak düşük yapabilir bazı yerlerde öyle yazıyordu

pko luyum :18:düzensizlik şikeyetim var:( bebiş düşünüyoruz. napsam bilemedim soğan kürü mantıklı geliyor fakat tedirginim :hail:
bu bal tarçın çörek otu kürü hakkında bilginiz var mı??

Sadece iyi olduğunu duydum hatta kapsülü varmış onun çörek otu yağı kapsuluama oda düşük yapabiliyormus onun için kullanmak istemedim. Dün doktor bana inofolik yazdı istersen arastir pko için iyi geliyormuş ve doktor hamile kalmayı kolaylastiriyor dedi. Ama biraz pahalı alır miyim bilmiyorum ve sorun yoksa neden ilaç kullanayim mantıksız bence

Sogan kurunu kullan bence en azindan bir kac ay dene birsey kaybetmezsin ve en iyi ilaclar bence doğal bitkisel şeyler. Zaten pko lular kullanıyor bunu özellikle ve hamile kalabiliyorlar inşallah senin de işine yarar.

soğan kürünü yapmak istyrm aklıma yatıyo zaten fakat hamile kalırsam sakıncası olur mu onu merak ediyorum.
1 ay bile olsa bebek planını ertelemek de istemiyrm :(

Cnm zaten 15 gün kullanıyorsun sadece ve ıbrahim saracoğlu gebelik için verdi bu kürü zararı olsa vermezdi bence. Ama için rahat değilse biraz daha arastir içine sinerse icersin.

kesinlikle.. napsam bilemedim. düzensizlik çok canımı skıyo. adet aralıkları 35 in üstünde:( ve bel ağrım oluyo sürekli alt kısımlarda sanırım kistten dolayı sürekli o ağrı var son 1 yıldır o_O

Geri