BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı???

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı???
zayiflama kemeri ile zayiflayanlar bel kemerinin faydaları bel kemeri işe yararmı zayıflama işe yararmı
Arkadaşlar benim bel kemerim var ancak pek kullanmıyorum nadiren kullanıyorum.Aranızda bel kemeri kullanıp kalça,bel vs...yağlarından kurtulan varmı??Varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum:uhu:

Bitanem ben değil ama amcamın kızı kullanıyordu kilosu olmadığı halde hafif bir göbeği vardı yok oldu tavsiye ederim yani bitanem

Yaaa işte bende onu merak ediyorum eğer bölgesel bir eritme için işe yarıyorsa sürekli kullanayım diyorum:SKararsızım.Şöyle olumlu yorumlar ve tavsiyeler alsam kesinlikle hemen başlıycam kullanmaya:)

Sağoll çiçemmmm mucukkk

Bende var ama devamlı kullananlardan güzel yorum bekliyorum ki başlayayım.:DHani denenmiştir kanıtlanmıştır eritiyor denilse 1 dk durmam:D:D

Kızlar kullananınız varsa lütfen yazınızz...lütfen:uhu:

Kullanmasına kulalnıyorum ama arada sırada.Öyle devamlı kullanıp iyi sonuç alan birini bulsam:D:Ddevam edicem...bide titreşimli benimkisi yaa bazen çok tuhaf oluyorum başım dönüyor çıkarıyorum:S:SAnalyacağın pek bilgim yok :S

canım zayıflama kemeri kullanıcı yorumları diye nette araştır
pek faydası olmadığını söylüyolar yani diyet ve spora ek olarak yapsan faydası olur

Biliyorum cnaım onları okudum ama meleklerden yorum bekliyorum:DBurda hemen hemen herkesi tanıyorum ve söyleyecekleri herşey benim için önemli:D

Geri