BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı???

Evet kuşum yaaa yardımcı oalcak kimse yok.Ben netten araştırıp bulmasını bilirim ama işte meleklerden öneri bekliyorum.Ama anlaşılan kimse birşey yazmıyor.:S:SBirbirimize yardımcı olmak bu kadar zormu yaa:uhu:

valla canım yardımcı olurlardı muhakkak ama düzenli kullanan yoktur bizim gibi
bendede var ben bi ara spor yaptıktan sonrada onu takıyodum tam vücut yağ yakarken işe yarasın diye diyetisyende karnımdan daha fazla yağ yakımı olduğu gözüküyodu ama dr ondan değildir derdi
ama ben düzenli kullanıldığında faydası olabiliceğini düşünüyorum
mesela kan dolaşımını hızlandırır kilo verdirmese bile vücudu düzene sokar selüliti azaltır dedğim gibi bende düzenli kullanamadım ama mutlaka faydası vardır:D

Tatlım ben bel ağrım için kullanmıştım bu kemerden..Tabi zayıflamadada faydası oldu,daha doğrusu bel inceltmede...Kullanmanı tavsiye ederim..

Tatlim ben Kullanmiyorum bel kemeri, ama kesin birsey varki, beslenmene dikkat edersen, bol bol su icersen + bel kemerinide kullanirsan elbetteki incelme olur.

Ama bu bel kemerinden dolayimi, yoksa saglikli beslendiginden dolayimi olur bilemem :):)

Zamaninda bizim dükkandada satiliyordu, bana pek cazip gelmediginden kullanmadim sahsen.
Ama insallah senin isine yarar canim :):)

Benden bu konu hakkinda bukadar :):)

Eger kullanmayan ama yinede bilgi sahibi olan diger melekler varsada yazsin :):)

cnm bnm regld onmlerım ck agrılı gecıo oyuzden yengem kulanmadgndan bna verdı kullanıorum krnım agrınca rahatlatıyo o kesın.ama bızım yazlıkta annemn bır arkaddası vardı kadın gunde 4 saat mutlaka takıyodu yazın ole dolanıodu erafta yaz sonuna dogru yanı 3 ay snunda falan kadın ınanılmaz ıncelmıstı yanı 10 kılo ck rahat gtmıstı aama kadn hıcc aksattrmıodu gecekten hergn takkıodu ben ınanamamıstım ya işllh etkısı olur sndede

4 saat boyunca takmak zararlı değilmi,kullanma klavuzunda 10 dakika takın, 40dk ara verip tekrar 10 dk kullanın,bu şekilde devam edin yazıyor ama 10 dk bana az geliyor sanki....

Arkadaşlar bu linkte Zayıflatma kemeri ile ilgili baya detay var merak edenler baksın :)

başka site adresi vermek yasak
Edit: CeMoŞ

Moderatör tarafında düzenlendi:
ay tatlım yha bel kemeri için titreşimsiz bu neopren kumaş olanlardan alıcaksın ki işe yarasın termal sauna kemer diyolar ona titreşimsiz tamamen kendı vücut ısınla bölgesel olarak şncelıyorsun bızım ıs yerınde patronlar aldı kendılerıne kullanıolar gobek problemlerı gıttı yanı kalmadı ole bı sorunları titreşimli olanlar iç organlara zarar verdıgı ıcın yaydıgı tıtresımden dolayı kımse tavsıye etmıo sen termal sauna klemer kullan bence faydasını gorursun ben kendı gözlerımle gordugum ıcın bılıyorum ve sıddetle tavsıye edıorm:)Termal Zayflama Kemeri Online Sat Ve Bilgilendirme Sitesi burdan alabılırsınız kemerı kızlar:):)

Geri