Belirti Olmadan Hamile Kalanlar Varmi

Arkadaşlar bende yeniyim burda sizlere sorum olucak bende 4 gün geciktim sonra kanama oldu bugün 3 gün oldu su an sadece akıntım oluyor bu konuda bilgisi veya böyle bişey yaşayan var mı ?

Merhaba, üyeliğiniz hayırlı olsun. Mensiniz yoğun geçmediyse , her zamankin den farklı ise gebelik testi yapın. Bu gibi durumlarda akla gelen ilk gebelik olsa da başka nedenlerde olabilir. Test sonucuna göre hekime görünün.

Çok düzensiz kanamam oldu anlamadım bugün sabah da hafif bi kanama oldu sonra bişey Yok çok şiddetli kramplarım var birde düşüp bayılacakmısım gibi

Anlıyorum geçmiş olsun. Mens miktarı zaman zaman değişebiliyor tüketilen besinler, ilaçlar ,stres ve bazı koşullar buna sebebiyet verebilir. Daha önce belirttiğim gibi test yapmanız sizin faydanıza olur.

:ebebek:Merhaba ben normalde 1i en geç 20 is gibi olurdum oda çok nadir ama şubat ayında adet görmüyorum geçenlerde çok sevindim çünkü ben olacağım zaman o gün karnım deli gibi ağrırdı ve ağrıdı tuvalete sık çıktım o gün ve olmadım adet şimdi korkuyorum 2 kez test yaptım negatif ama hala olmadım sadece annem hamileyken koku yu çok keskin alırmış o var onun dışında birde hep açım sanki hiç doymuyorum bu kadar hamile olma ihtimali var mı sizce doktora gitmeye de korkuyorum açıkçası çok yeni evliyiz ve şuanda böyle bir düşüncemiz yok bu şekilde belirti yaşayıp hamile kalan var mıdır ?

:ebebek:Merhaba ben normalde 1i en geç 20 is gibi olurdum oda çok nadir ama şubat ayında adet görmüyorum geçenlerde çok sevindim çünkü ben olacağım zaman o gün karnım deli gibi ağrırdı ve ağrıdı tuvalete sık çıktım o gün ve olmadım adet şimdi korkuyorum 2 kez test yaptım negatif ama hala olmadım sadece annem hamileyken koku yu çok keskin alırmış o var onun dışında birde hep açım sanki hiç doymuyorum bu kadar hamile olma ihtimali var mı sizce doktora gitmeye de korkuyorum açıkçası çok yeni evliyiz ve şuanda böyle bir düşüncemiz yok bu şekilde belirti yaşayıp hamile kalan var mıdır ?

Öncelikle karar verin 1 i en geç 20 si dediğiniz regl tarih aralığında 19 gün fark var bunu bi netleştirelim de ona göre cevap verelim isterseniz.

Merhaba, belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapılmaz. Belirtiler yanıltabiliyor.Şubat ayın da beklenen adetinizin gerçekleşmediğini belirtmişsiniz. Gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Canım merhaba bende 18 yaşındayım 7 aylık evliyim senin için çok erken olduğunu düşünüyorum daha yeni evlisin kafana takma olur ve her gün ilişkiye girme eşinin sperm kalitesi düşmesin 1 güzel arayla gir

Geri