Belirti Olmadan Hamile Kalanlar Varmi

Ben 18 yasindayim 2,5 aylik ewliyim cocuk istiyorum ama adetim duzensiz oluyor adetimin bitiminden 1 qun sonra iliskiye qirdik hergunde qiriyoruz hamilelik belirtisi var qibide yok qibide yardim edin cok m.ediyorum aceba hamilemiyim cok istiyoruz

Hamile olmayi bende istiyorum ama tabi herkes belirti yasicak zorunda degil bende 10 gundur bi rahim agrisi var fitil kullandim ilac kullandim onlara bagliyorum hamile kalmak cokta kolay bise degil 5 aylik evliyim hic korunmadim ama Allahtan umit kesilmez benimde 1 gunum var adetime bakalim insallah diyorum tabi Rabbim herkese nasip etsin insallah.)

2 aylık evliyim kızlar ilk ay idrar yolu iltihabı ile uğraştım bu ayda ilişkiden sonra rahmimde bacaklarıma kadar inen garip bir ağrı var korunmuyoruz da sizce sebebi ne olabilir artık doktora gitmekten sıkıldım böyle bişiy yaşayan varmı adetim 3 gün önce bitti hamile olasılığımda yok.

2 aylık evliyim kızlar ilk ay idrar yolu iltihabı ile uğraştım bu ayda ilişkiden sonra rahmimde bacaklarıma kadar inen garip bir ağrı var korunmuyoruz da sizce sebebi ne olabilir artık doktora gitmekten sıkıldım böyle bişiy yaşayan varmı adetim 3 gün önce bitti hamile olasılığımda yok.

Merhaba muhtemelen enfeksiyon kaynaklı bir ağrı yaşıyorsunuz.Bunu en iyi hekim değerlendirebilir.Hekime görünmenizde fayda var

Slm kızlar birşey sorcam ben simdi 7 haftalık hamileyim ama bnm sadece 3 kere modem bulandi ve sadece kask agrim ve göğüs hassasiyetim var uzun bir aradan sonra oldu minigim şimdide korkuyorum bazen hic belirtim olmuyor hic belirtisi olmayan varmı

Slm kızlar birşey sorcam ben simdi 7 haftalık hamileyim ama bnm sadece 3 kere modem bulandi ve sadece kask agrim ve göğüs hassasiyetim var uzun bir aradan sonra oldu minigim şimdide korkuyorum bazen hic belirtim olmuyor hic belirtisi olmayan varmı

Merhaba ;her bayan belirti yaşıycak diye bir kural yok..Ne güzel işte sorunsuz bir gebelik geçiriyorsunuz.Doktor takibinizi aksatmıyorsanız endişelenecek bir durum yok ..

Dok
Merhaba ;her bayan belirti yaşıycak diye bir kural yok..Ne güzel işte sorunsuz bir gebelik geçiriyorsunuz.Doktor takibinizi aksatmıyorsanız endişelenecek bir durum yok ..
Doktora 1_ kere gittim yarin bidaha gificem inşallah uzun bir aradan sonra olunca insan endişeleniyo bu yüzden yoksa tabiki bnde sorunsuz olmasını isterim

Ben de hamile olduğumu iki ayın sonunda öğrendim. Bunu nasıl başardın diyecek olursanız şöyle anlatayım; Adetlerim çok düzensiz olduğu için geciktiğinde hatta o ay hiç adet olmayışımı önemsemiyordum. Ne zaman yumurtladığım hakkında hiçbir fikre sahip değildim. Eşim, geri çekme yöntemiyle korunuyordu. Ben de ona güveniyordum işte. Bu korunma yönteminin hiçte masum olmadığını öğrendiğimde çoktan hamile kalmıştım.

Hamileliğimin ilk iki ay boyunca ne bir baş dönmesi, ne bir kusma… Hiçbir şey hissetmedim ve yaşamadım. Karnım büyümeden önce ben de inanmıyordum hamile olduğuma o derece yani. Sorunsuz geçen bir hamilelik sürecinin ardından normal doğum yaparak oğluma kavuştum.

Herkese selam.bugun hamile oldugumu ogrendim adetim 2 gun gecikti kan testinde cikti belirtim hic yoktu.belirti olmadanda hamile olunabiliyo.adet belirtilerim vardi.

Geri