Ben 1 aylik bebek evlatlik almak istiyorum

• Konbuyu başlatan Tuncer KÜT
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

Tuncer KÜT

Forum Okuru
Ben 1 aylik bebek evlatlik almak istiyorum
Ne yapmak gerekiyor bir sabikam var eşim benim cocugum olmuyor ne yapabiliriz yardimci olursaniz sevinirim

Bende evlatlık almak istiyorum kanser tedavisi gördüğüm için anne olamıyorum

Merhaba, çocuk sahibi olmak için lütfen yasal yollara başvurun. Çocuk esirgeme kurumun da sahiplenecek sayısız çocuk yer almakta. Çok geçmiş olsun diyor, hayalinize en kısa zamanda kavuşmanızı temenni ediyorum

Merhaba, çocuk sahibi olmak için lütfen yasal yollara başvurun. Çocuk esirgeme kurumun da sahiplenecek sayısız çocuk yer almakta. Çok geçmiş olsun diyor, hayalinize en kısa zamanda kavuşmanızı temenni ediyorum
Başvuru yaptım haber bekliyor avukatlarimada sordum eğer bebeğine bakamicak durum da aile bula bilirseniz onuda annesi babasının izini ile mahkemede alabilirsiniz dedi kesinlikle asla aklınıza şu gelmesin yasa dışı evlatlık almak istediğim bunu asla istemem yasal yollardan kendi soy adımla almak istiyorum

Merhabalar.. Melekler Mekanı.Com sitesi üzerinden evlatlık alınıp verilmesi gibi bir durum asla söz konusu bile değildir. Evlatlık almak isteyenlerin kesinlikle yasal yollardan evlatlık alabileceğini belirtmek isterim. Evlatlık almak istiyor fakat gereken bilgileri ve evrakları bilmiyorsanız bu konuda daha önce paylaştığımız konumuz üzerinden merak ettiğiniz bilgileri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

EVLATLIK ALMAK İÇİN GEREKEN ŞARTLAR

Sitemiz üzerinden bu tür vicdansızlığa malesef alet olamayız dolayısı ile konu kilitlenmiştir. Bebeği olmayan anne babalar her gün televizyonlarda çıkan proğramlar ağlayan anneler çocuklar kardeşinden uzak ablalar.... Lütfen bebek evlat edinmek istiyorsanız, devletimizin resmi kurum ve kuruluşlarına müraccat ediniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri