Ben artık gidiyorum

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
Ben artık gidiyorum

Sana simsiki sarilmak istiyordum... Ah bir görsem, bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden, sevginden vazgeçmek... Nasil olsa aliskinim ya seni görmemeye, galiba böyle de basarabilirim...

Neler yazmak istiyorum sana bir bilsen, tek yapabildigim yazmak oldugundan yine yaziyorum iste! Seni daha önce de yazmistim ama bu kez bir daha yazmamak üzere, seni beynimde, içimde bitirerek yaziyorum, yada bitirmek isteyerek... Ne kadar sürer bilmiyorum ama ben senden, sevginden vazgeçmek istiyorum.

Dünyalari etrafinda döndürmek isteyen bir kalbi bilerek isteyemezdim. Kendimden ve senden habersiz "bir tanemmm" olmustun sen... Öyle ya; Sen bir taneydin; Esin benzerin yoktu yeryüzünde, Yoktu Sen Kadar Güzel Güleni!

Ne kadar gerçeksen o kadar yalandin... Ve ben her seferinde en bastan basladim... Yeniden bir sondayim ama bu kez yeniden baslayacak gücüm yok... Ben senden vazgeçmek istiyorum!

Herkes gibi biri olmani yada hiç kimse olmani istiyorum... Sesini duymak için telefonlara sarilmaktan vazgeçmek, ismini duydugumda içimin titreyip,gözlerimin dolmasindan kurtulmak istiyorum... Senin benim için herhangi biri olman ne kadar zor bir bilsen... Zaten kolay olan ne vardi ki benim için; Sanki seni öldürmemle sevmem arasinda hiçbir fark yoktu.... Ve ben hep sevgim yüzünden cezaliydim...Hiç sonu olmayan bir yolda seninle yürümek,yeni çikan filmleri birlikte izlemek, saatlerce sana sarili kalmak,sadece ama sadece bir kez olsun sana sarilip uyumak, bir sabah gözlerimi açtigimda yanimda seni bulmak isterken, sen sevgimle utanmami sagladigin için galiba gerçekten "bir taneydin"!

Iste bu yüzden imkansizligina hep inandim!
Ben yalniz kalip seni düsünmeyi deli gibi sever oldugumda, sen benim her seyim oldugunda ben senin için hiç yoktum... Bu yüzden yalnizliklarim, aglamalarim, özlemlerim canini hiç acitmadi.Benim tarafimdan sevilmek belki de hayatinda önemseyecegin en son seydi...

Keske kendi dünyamda bir zamanlar seni sevdigimden hiç bahsetmeseydim
Sen beni hiç sevmedin!
Ben Seni Seviyorum dedigimde Seni Seviyordum!
Ben Seni Özlüyorum dedigimde Seni Özlüyordum.
Ben Senin Için Ölürüm Dedigimde ben senin özleminden zaten ölüyordum...

Ve Ben Simdi Senin Hayatindan Gidiyorum!

Ben Kaybettim...
Sen Kazandin!
Artik sesimi duymayacaksin...

Sana simsiki sarilmak istiyordum, kokunu içime yillarca bana yetecek kadar çekerek, sana simsiki sarilmak istiyordum.... Gelmedin!

Gelsen yapabilir miydim bilmiyorum...Ben artik gidiyorum..

podbor474157a5e0jr9.jpg

güzel bir paylaşım ,bazen böyle duygu yüklü olmamak elde olmuyor:) emeğine sağlık canım

Geri