Ben İtiraf Ediyorum Sizde Buyurun Melekler :)

karakuzu

Daimi Üye
Üye
Ben İtiraf Ediyorum Sizde Buyurun Melekler :)
Acilisi ben yapiyim. concon
13 - 14 yasimdayken büyükbabamin cep telefonundan kendi telefonuma kontör yolluyodum.Ve bunu sacma sapan seyler icin kullandim.Hep icimde kalmisti hahaha Öyle az bisey deildi bayagi da coktu kontörlerin miktari :D:D

ben küçükkene en yakın arkadaşımla telefonumdan bilmediğimiz numaraları arayıp işletiyoduk çok da zevkli oluyodu sonra birgün babam eve geldi kızım bugün senin numaran arkadaşım şabanda görünüyodu durupdururken niye şaban abini aradın sen bakim dediii oan bittiğim andır yahu bi insan bi numara sallarda babasının arkadaşı çıkarmı yaaa:A

bende hergün birçok kişiye defalarca yalan söylüyorum ve bunu yapmaktan hiç hoşlanmıyorum :işyeri:

ben küçükkene en yakın arkadaşımla telefonumdan bilmediğimiz numaraları arayıp işletiyoduk çok da zevkli oluyodu sonra birgün babam eve geldi kızım bugün senin numaran arkadaşım şabanda görünüyodu durupdururken niye şaban abini aradın sen bakim dediii oan bittiğim andır yahu bi insan bi numara sallarda babasının arkadaşı çıkarmı yaaa:A

bravoo ugrassan tutturamazsin zaten babanin arkadasinin numarasini hahaha

bende edicem o zamannn...bizde küçükken telefondan aygazı arayıp tüp siparişi veriyorduk tüpçüye karşı komşumuzun adresini veriyorduk ve tüpçü geliyordu :eller: sonra komşu tabiki biz sipariş vermedik deyip tüpçüyü geri yolluyodu bizde camdan izleyip çok eğleniyorduk hahaha bunu yaparken kimseye yakalanmadık sadece kuzenlerim ve ben biliyorum hahaha

bende edicem o zamannn...bizde küçükken telefondan aygazı arayıp tüp siparişi veriyorduk tüpçüye karşı komşumuzun adresini veriyorduk ve tüpçü geliyordu :eller: sonra komşu tabiki biz sipariş vermedik deyip tüpçüyü geri yolluyodu bizde camdan izleyip çok eğleniyorduk hahaha bunu yaparken kimseye yakalanmadık sadece kuzenlerim ve ben biliyorum hahaha

hahaha bu süpermis. okuyunca yapasim geldi valla :D:D

bende ayni kuzu gibi 14 15 yaslarindayken dedemin telinde kontürler calip yada onun telefonundan sacma sapan seyler yapmistim ama suan gülüyorum nasil yapmisim die ne cesaretle yaw

:haha:ilahi kızlar nerden buluyosunuz böyle şeyleri,o kadar çok güldüm ki,ben de söyleyim.bizim daha telefonumuz yoktu,ben dayımlara gittiyim zaman olkul arkadaşlarımı arar başka kişiyi isterdim onlar da yanliş numara derlerdi,çok zevkliydi ya....

Geri