Ben İtiraf Ediyorum Sizde Buyurun Melekler :)

Aklıma hemen gelen, ben ilkokul yaşlarımdayken Ramazan zamanı :D:D O zamanlar sık sık su kesilirdi, annem de bir iki kap her zaman su doldururudu banyoya mutfağa ki susuz kalmayalım , yine böyle bir yaz orucu, hava sıcak. Biz de oruç tutuyoruz tabi. Halamlar bize gelmiş Samsundan kalmaya. Halamın benimle yaşıt oğlu ikimiz birlikte banyoda annemin doldurduğu su kabının içine kafamızı sokup suyun içinde şaklabanlıklar yapıyorduk. Düşünsenize o suyla millet yüzünü yıkıyor hahahaTabi birimiz banyo kapısını tutuyordu ki kimse bizi yakalamasın :D:DAma sonunda yakalandık ve babam tarafından tek ayak durma cezası almıştık :D:D

hepiniz çok tatlı şirince itiraflarda bulunmuşsunuz,bende bi itirafta bulunayım ben ilkokuldan beri erkeklerden nefret ederim sebepsiz yere çok erkek arkadaşlarımı dövmüşümdür hani deli kuvveti derler ondan vardı galiba bende her neyse birgün yanlış hatırlamıyorsam 6.sınıfta tombişce bir arkadaşımız vardı ders esnasında bana bakıp duruyordu uyardım dinlemedi sıranın üstünden atladığım gibi çocuğun üstünde boğazına çökerken buldum kendimi sonra müdürün odasına gittik ailelerimiz çağırıldı benim babam hemen geldi anlattım durumu, babam tamam hocam ben gerekeni yaparım affedin bu seferlik dedi müdüre ve çıktık odadan biz ,arabaya bindik babamın ilk işi arnımdan öpmek oldu hadi kızım künefe yemeğe gidiyoruz aferim dedi yedikten sonra eve gittik annem kıyameti kopardı ,o gün Kuran'a el bastırdı birdaha kavga etmeceğime dair eee napalım sözümüzde duruyoruz bizde ahh ahh özlemiyorda değilim o günleri :))
ama baya dövmüşüm ki çocuğu okulunu değiştirmişti ailesi psikopat kaynıyor burası demiş müdüre ne gülmüştüm ona,itiraf etmeliyim hiç pişman değilimm :)

bende edicem o zamannn...bizde küçükken telefondan aygazı arayıp tüp siparişi veriyorduk tüpçüye karşı komşumuzun adresini veriyorduk ve tüpçü geliyordu :eller: sonra komşu tabiki biz sipariş vermedik deyip tüpçüyü geri yolluyodu bizde camdan izleyip çok eğleniyorduk hahaha bunu yaparken kimseye yakalanmadık sadece kuzenlerim ve ben biliyorum hahaha
ayy badee yazık tüpçüye kııız

Al buda benden ..

2008 bır Holdınge aıt Otel projesı ıcın afyondayım Baş mımar Asistanı olarak çalışıyorum ama sabah 6 aksam 11 bız böyle delı gıbı ..üzerımız leş gıbı her gun

otelın sahıbının kızı geldı ben bu bay bayan kuaför bölumunun ıptal edılmesıni ve buraya hamam yapılmasını ıstıyorum dedı kıçı kalkık
bende emredersınız çatıyada havuz yapalımmı dedım sınırle
benı şikayet etmıs müdürüme

öylemı pekı
projeyı degıstırdık hamam mermerlerı vs son aşamasında musluklar takışdı ama musluk başlıkları henüz takılmadı bızım hatun geldı patroniçe hamam temızlık ve teknık ekıbıne dedımkı cıkın dışarı sessizce teknık müdürle aram ıyıdır temız çocuktu kulağına dedımkı ben sana elımle 3 ısaretı yapınca ana vanayı aç

güldü ya olmaz müdürüm dedı ..ya sen yap dedıgımı dıye dıye ıkna zor güç bela

buyrun böyle Hamamnın ıcını sıze gezdıreyım dedım kapıda duran patronıceye yanındada bı dallama var afedersın holdingden bırı sanırım

hatun salına salına hamamnın göbek taşının olduğu yere yakın durdu tavana baktı muslukları ıncelıyor antıkamı krommu vs soruyor yavaş yavaş kapıya doğru yoneldım 3 ısaretı yaptım çocuğa personel merdıvenınden ınerek telsız anonsu yaptı bızımkı (HAMAM VANALARI ACILSIN deneme deneme test ) 2 ve ya 3 dk sonra hatun hamam kapısına doğru ılerlıyordu (ıcımden dedım lan noldu hadısenıze )dedıgım an ıcımden
o an tam tanzıklı bır sekılde lankkkk dıye su 6 yerden bırden fışkırmaya başladı :))))))))))))

SEVIYORUM KENDIMI EKMEĞİ SUYA BANAR YER GİBİİİİ :)))))))

Dıp not :) bu arada holdıngın sahıbı babacan bır adamdı kızın babası yanı benı cok severdı bu kız 10 numara bı mudur derdı benım ıcın kendısıne gereken ızahatı yaptım(efendım teknık bır sorun oluştu kızınız o esnada tesadüf hamamdaydıda cok afedersınız cart curt yersen :)))

Küçüğükene tornacı çırağı olarak amcamla birlikte çalışıyorduk. Çok döverdi beni, eskiler iyi bilirler, çırağı iyice pişmesi için sudan bahanelerle döversin. Amcamın yaptığı artık eziyet derecesine gelmişti ve bende ondan intikam planları yapıyorum ama on on beş yaşında amcana ne yapabilirsin. Çalıştığımız fabrika aynı zamanda oksijen dolumu yapıyordu. Sanayide kullanılan bişey işte. Neyse oksijen dolumunun yapıldığı yerlerden geçen oksijenden dolayı bakır levhalar buzlu olurdu amcamda oraya yazın sıcağında buz gibi şaşal suyu koyar git lan bana tasta bi getir derdi. Hep getirirdim amcamda içerdi. Amcaaaam eziyetine karşılık içtiğin her tas suda tükrüğüm var :D:D

Oh be rahatladım.

Küçüğükene tornacı çırağı olarak amcamla birlikte çalışıyorduk. Çok döverdi beni, eskiler iyi bilirler, çırağı iyice pişmesi için sudan bahanelerle döversin. Amcamın yaptığı artık eziyet derecesine gelmişti ve bende ondan intikam planları yapıyorum ama on on beş yaşında amcana ne yapabilirsin. Çalıştığımız fabrika aynı zamanda oksijen dolumu yapıyordu. Sanayide kullanılan bişey işte. Neyse oksijen dolumunun yapıldığı yerlerden geçen oksijenden dolayı bakır levhalar buzlu olurdu amcamda oraya yazın sıcağında buz gibi şaşal suyu koyar git lan bana tasta bi getir derdi. Hep getirirdim amcamda içerdi. Amcaaaam eziyetine karşılık içtiğin her tas suda tükrüğüm var :D:D

Oh be rahatladım.
kel kör kendi işini kendin gör kimsenin elinden bişe yiyip içmemek gerek hahaha

Geri