ben nasıl sütten kesicem?

• Konbuyu başlatan mavi_kelebek
  • Başlangıç tarihi
M

mavi_kelebek

Forum Okuru
ben nasıl sütten kesicem?
slm arkadaslar benım 20 aylık bır oglum var ben oglumu sutten kesmeyı dusunuyorum ama nasıl kesıcegımi bılmıyorum ayrıca ne emzık verdım ne bıberon bıberon vermeyı cok ıstedım ama ben fazla uzerınde durmadım nasıl gerı alısır bıberona benım oglum sadece memeyle yatıyo nasıl yatırıcam yazın sutten kesmeyı dusunuyorum ama kesınce ben ne yapıcam lutfen bana yardım edın ayrıca ayaklarımda sallanmaktan nefret edıyo ne olur benım gıbı bu durumu yasayan bılen varsa buraya yazsın sımdıden tsk arkadaslar

aynı sorunu yaşamış biri olarak bir aydır cevap almamış olmanı görünce hemen yazmak istedim bende oğlumu 22 aylıkken sütten kestim sadece memeyle uyuyan, emzik ve biberon almayan bir çocuktu aynı seninki gibi.. üstelik gece en az 7-8 kere de uyanırdı emmek için..Halen sütten kesmemiş isen sana tavsiyem benim yöntemi uygulaman. Bir çok kişi yok acı biber sür, yok birkaç haftalığına anneanneye babaanneye gönder filan dedi ben onu en az üzecek yöntemi araştırdım hep.. arkadaşımın tavsiyesiyle önce onun küçük yarasına filan yara bandı yapıştırdım küçüklerden uf olmuş dedim iyileşsin. Sonra kendime memeye yapıştırdım çapraz şekilde iki tarafada.. uf olmuş iyileşcek dedi yanaşmadı aklına gelince gösteriyordum bak geçmedi daha diye öyle ayrıldı gece kalkmaları da bıçak gibi kesildi şuan 27 aylık. uyutma yöntemime gelince.. halen gece bir bardak süt içirip yanına uzanıyorum biraz yüzümü okşarken ve ben ona masal anlatırken uyuyakalıyor maşallah artık geceleri de hiç kalkmıyor

ayy cnm cok sevındım cnm yontemını denıycem cok saoll ıyı bak sutten kesılınce sut cıkmıs

canım cicibebe sütle biberona alıştırmıştım.Yatarken ondan veriyordum. Birde ben kömür karası sürüp eee demiştim bir daha emmemişti.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri