Ben Oğlak Sevgilim Balık

  • Konbuyu başlatan kaprisli
  • Etiketler
    sevgilim
kaprisli

kaprisli

Yeni Üye
Üye


Toprak elementi Oğlak ile su elementi Balığın harika bir ilişkisi olabilir. Balık burcunu yakalayın, hemen farkına varmasanız da zamanla fark edeceğiniz değerli özellikleri vardır. siz mantık insanısınız, gerçeklere dayanan, sağduyulu fikirleriniz vardır. Balık insanı ise en azından görünüşte hayal ve duygulardan ibarettir.
Bir yerde siz haklısınız ama onun sezgilerini saçma buluyorsanız yanılıyorsunuz. Balık burcu size içine doğan şeylerden, rüyalarından, fikirlerinden bahsedecektir. Gerçekçi verilere dayanmazlar, doğru çıkmaları için hiç bir sebep yoktur ama tuhaf bir şekilde çoğu zaman doğru çıkarlar.
Balık burcu maddeci değildir, onun bu özelliğini anlayamazsınız. O sadece sizden değil arkadaşlarınızdan da çok farklıdır. Sizi iyi bir araba, pahalı bir mücevher almak, klüplere üye olmak istersiniz. Sizin bu isteklerinize Balık burcu hiç ilgi göstermeyecektir. Ama eğer ona fakir bir yöreye hastahane ya da kütüphane yaptırabilecek kadar zengin olmak istediğinizi söylerseniz tüm ilgisini çekebilirsiniz. Balık insanı başkalarının acılarını dindirmek ister.
Ona hediye almak istiyorsanız fotoğraf makinesi, hikaye ve şiirlerini yazabilmesi için diz üstü bilgisayar, resim yapması için tuval ve boyalar alabilirsiniz.
Balık çok romantiktir ve sıcak ilgisi sizi memnun edecektir. Ona hassas davranın, konuşmalarınızda dikkatli olun, ara sıra sırtını sıvazlayıp cesaretlendirin. Kendine güveni fazla olmadığı için buna ihtiyaç duyar. Başkalarına o kadar konsantre olmuştur ki kendi yeteneklerinin farkında bile değildir.
Yatakta aynı frekanstasınız. Balık burcu için seks gerçek aşkı ifade etmenin en kutsal şeklidir. Ona değer vermiyor, sadece iyi vakit geçirmek istiyorsanız bunu hissederek uzaklaşacaktır. Duygularınızda samimi iseniz size daha önce hiç yaşamadığınız duyguları tattıracaktır. Balık manevi ve spritüel bir dünyada yaşamaktadır. Onun dünyasına girdikten sonra hiç geri dönmek istemeyebilirsiniz.
Bu ilişki on üzerinden dokuz eder. Üzerine gidin!
 
La Noyee

La Noyee

Yeni Üye
Üye
Teşekkürler.. :)
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
kaprisli Oğlak Burcu 0
kaprisli Oğlak Burcu 0
kaprisli Oğlak Burcu 0
kaprisli Oğlak Burcu 0
kaprisli Oğlak Burcu 0
kaprisli Oğlak Burcu 0
kaprisli Oğlak Burcu 0
kaprisli Oğlak Burcu 0

Benzer Konular


Üst