ben ve utku evden kaçarsa neler olur=)

karanlıqlar_prensesi

Yeni Üye
Üye
ben ve utku evden kaçarsa neler olur=)
gene ben geldim şimdi ben 5 yaşındayım utku 7 yaşındaydı biz annemizden çikolata istedik almadı agladık almadı sızladık insafsızlar almıyor birde bize birer tane çarptılar zırlamayın diye bizde küstük evden kaçmaya karar verdik..daha bu yaştaallah sonumuzu hayır etsin
neyse şimdi bir filimde izlemiştik evden kaçanlar bir tanede mektup bırakıyorlar bizde yazalık dedik ama mektubumuza bakın bak sakın dalga geçmeyin ha
siz annemizmisiniz babamızmısınız biz gidiyoruz artık siz bizi hiç sefmiyorsunuz bize çikolata almıyoysunuz oyun oynamıyoysunuz başka anne babalay çocuklayını sefio siz bize hep bayıyonuz hp kızıyonuz bis kayay veydik efden didios bize çikoyata aycak yani ciciş anne buycas..sizi sefmios biz siz bisi istemiosunuz..hep cıs yapayım diosunuz
mektubu bıraktık ve çıktık efden çıkaykende kedimizide aldık yanımıza...bizim köyde hep agaç dolu zatn biz çıktıgımızdada akşam olmak üsereydi ormandayız kurt sesleri falan korkuosda geride dönemios efin yolunuda bilmioknese gittik karşı köyün kıyısında bir deyse mama yapıodu ekmek pişiyiyodu gittik teysenin yanına teyse bise baktı bis kadına deyse sen bisim cici annemis oluysun mu bisim annemis yokkadında bize bakyor nasıl yok anneniz öldümü..yok öymedi ama bisi sefmio hep gızıo bise..teyse tamam dedi bize yimek verdipolise götürmek için bizi konuşuyor kocasıyla bis dururmuyus hiç çaktımadan kaçtık kaçarkende kadının yaptıgı ekmekleride yürüttük2 gün gesdik hiç tanımadımıs çocuklarla oyun oynadık çok açıktık bakkaldan bisküvi yürüttüksonya bisi bir köpecik kofaladı beni yakaladı bacakımdan ben ya dit sene pislük dit dit diom gitmioy köpecik sonya ayh ayh sanada mama veyimmi senindemi aynen yok yasık ben annen olimmi senün diyomköpege yuh yanisonya biy bahçeden eyik çaldık oydaki kaka çocuk kofaladı bisi ama utku koyudu beni işte öle sonta buldulay bisi

gerçekten yaşanmış birşey yazıları böyle yazdım orjinali bozulmasın=)

Çok güzel canım helel olsun o yaşta kaçtınız :D vede merak ettiğim bir şey var o sırada anneniz ne yapıyordu aladımı sizi dışarı çıkıp aradamı ne yapıyordu bide sizi nasıl buldular vede o yaşta yazı yazmayı bliyormuydunuz :D :S:nazar:

ben bilmiyordum ama utku 5 ve 6 yaşlarındayken ana sınıfına gitti az çok biliyordu bu olay oldundada o 7 yaşındayı yani dönemin sonu o biliyordu zaten o yazdı mektubu tabiki agladılar aglamaz olurlarmı bizi karşı köyden bir bakkal buldu o saatte tek başımıza görünce sordu anneniz falan die sonra polisler geldi bizde karşı köyden geldimizi söledik zaten dedemler karakola haber vermiş oldu için buldular

Geri