bende mod olsammmm????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

makber

Yeni Üye
Üye
bende mod olsammmm????
bende mod olsam olurmuuuu??? sevgili adminlerim bende mod olmak istiyorum sitemize faydalı bi melek olmak istiyorum yapabileceğime inanıyorum tabi karar sizin... sizce daha çok mu erken.... saygılarımla...

Cevap: bende mod olsammmm????

canım hakkında hayırlısı.ama bence daha yolun başındasın bu şahsen kendi fikrim..herkes emek vererek bir yerlere geliyor.eminim sende emeğinin karşılığını zaman geçtikçe alacaksındır....bizlerde hah diyerek bu aşamalara gelmedik verdiğimiz emeklerin karşılığı ve öğrendiklerimizle buralara geldik ve emek vermeye daha çok şey öğrenmeye devam edicez..herşey gönlünce olsun..umarım istediiğin olur..saygılar...tabi en doğrusunu adminlerimiz bilir.(şahsen kendi fikrim)

peki neler yapmam lazım... Yani puanımı 0 da görmek istemiyorum....ne yapınca artıyo bu puan kardeşler.... Ayrıca ilgin için teşekkürler...inan çok sevindimm...

canım ben bir melek olarak sana cevap vermek istiyorum.......bir sürü açılan konulara yorum yaparak mesaj sayın artıcak ve seninde konu açman gerekiyor..dahada çok artışın olcak..ve konularına meleklerin yorum yaparak tecrübe sayın artcak..ne kadar çok yorum yaparsan melek kademen değişir..yani uzman..özel..harbi melek gibi adlandırılırsın..inşallah mod olursun ama canım şu anlık bence erken..inşallah sorularına cevap verebilmişimdir canım benim..sevgiler canım

çok teşekkür ederim şeker candy.... sağlık olsun diyelim o zaman siteyi gerçekten çok seviyorum ve boş zamanım oldukça fazla.... biliyomusun bana arkadaşlarım şeker kız candy derlerdi....

Sevgili makbercim:) öncelikle merak ettiğin durumu açıklamak istiyorum verdiğim linkten konu ve mesaj sayın arttıkça geleceğin rütbe başlıklarını vermek istiyorum

https://www.meleklermekani.com/oner...ye-rutbeleri-yonetim-kademeleri-nelerdir.html

Diğer bir sorunda mod olma isteğin arkadaşlarımında bahsettiği gibi herkes zamanı geldiğinde burda mutlaka emeğinin ve hakkının karşılığını almaktadır:) Sen istekli ve azimli olduktan sonra günü ve zamanı geldiğinde eminim sende hakkını alacaksındır ama şu an henüz erken emeklerini paylaşımlarını ve çalışmalarını eksik etme canım:)

teşekküür ederim adminim.... gözüm yükseklerde de ondan bu kadar acele ediyom yoksa yanlış anlamayın beni.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri