bende yurtdisindanim ama...

nisan yagmuru

Yeni Üye
Üye
bende yurtdisindanim ama...
bende yurtdisindan katildim sizlere ama yukaridaki memleketlerin hicbirisinden degil ben romanyadan katiliyorum.burdada cok gurbetci var turk kadinlardan arkadasim cok.ben kendim tatarim ama esim turk.bir iki sene sonra insaAllah izmire tasinrsak izmirli meleklerden olurum:Dsimdilik ne diyecegimi bilmiyorum ama isterseniz buralari anlatirim size.

Cevap: bende yurtdisindanim ama...

hoş geldin canım nereli olursan ol sen bizim kardeşimizsin başımızın üstünde yerin var canım :)tabiki de oraları anlatmanı isteriz sana keyifli sohbetler güzel paylaşımlar dilerim

ben dobruca bolgesinde yasiyorum burda cok buyuk bir turk tatar toplulugu var.yani buraya gelen turkler pek sikinti cekmiyorlar cunku dil nerdeyse ayni(olmasa bile turkce bilen cok burda)adetler yine oyle hemen hemen ayni.siz merak edip sorsaniz bana birseyler bana cok daha kolay olur anlatmaya buralari en azindan bir baslangic noktasi bulsam sonrasini getiririm ben.

Merhaba Gurbet Melekleri

Ben farkli bir ulkeden katiliyorum arkadaslar.Amerikali meleklerdenim arkadaslar aslinda buralarda cok Turk bayan var ama sitede hic rastlamadim.Kabul ederseniz ben de sizlerle arkadas olmak isterim.Benimde her gurbetteki vatandas gibi sikintilarim oluyor.BUNlardan baslicalasi yanlizlik ve bir bebek ozlemi...
Tanistigimiza cok memnun oldum...

Sevgilerle...

Geri