Bengü "Anlatacaklarım Var" Yeni Albümü Çıktı !

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Bengü "Anlatacaklarım Var" Yeni Albümü Çıktı !
Bu konu; Bengü "Anlatacaklarım Var" Yeni Albümü Çıktı haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, pop müzik şarkıcımız Bengü 2012 yılının son albümünü bugün piyasaya sürdü. "Anlatacaklarım Var" adını verdiği yeni albümü bugün müzik marketlerinde ki yerini aldı. İşte albümle ilgili diğer bilgiler...

bengu_anlatacaklarim_var-27c.jpg

DMC etiketiyle piyasaya sürülen albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Bengü, Nihat Odabaşının çektiği video klibiyle de yakında ekranlarda olacak.

Pop müziğin sevilen sesi Bengü, bir önceki albümünden bir buçuk yıl sonra yepyeni bir çalışmayla müzikseverlerle buluşuyor. Anlatacaklarım Var adını verdiği yeni albümünde; söz ve müziği Zeki Güner e ait olan Haberin Olsun ve Yaralı şarkılarına yer veren Bengü; bu şarkıların DJ Burak Yeter ve DJ Ufuk Akyıldız tarafından hazırlanan versiyonlarını da seslendirdi. Toplamda 7 parçanın bulunduğu albümdeki tüm düzenlemeler de Mustafa Ceceli ye ait.

Bu albüm Bengü için ayrı bir öneme sahip. İlk defa prodüktör koltuğuna da oturan Bengü Yıllardır edindiğim tecrübeyle artık kendi işimin patronu oldum. Bu proje kendi prodüktörlüğümde çıkarttığım ilk proje, bu nedenle çok daha fazla titizlendim. Mustafa Ceceli ile de çok eski dostuz ve yıllar sonra bu albümde buluşarak çok iyi bir iş çıkardığımıza inanıyorum diyor.

Bengünün Anlatacaklarım Var albümünün çıkış parçası Haberin Olsun radyo ve müzik kanallarında aynı anda yayında olacak. Albüm fotoğrafları ve video klibi için kendini Nihat Odabaşına teslim eden Bengü, şarkısının yanı sıra çarpıcı görüntüleriyle de kendinden söz ettirecek.

Geri