Beni çok sevdiğini biliyrum ama biraz odun:)

aysedokumacı

Yeni Üye
Üye
Beni çok sevdiğini biliyrum ama biraz odun:)
sevgilim romantik değil sevgilim hiç romantik değil
SEVGİLİ MELEKLER YA SEVGİLİM BENİ ÇOK SEVİYO BUNDAN HİÇ ŞÜPHEM YK AMA BENİM KADAR İNCE DÜŞÜNMÜYO BEN BİRAZ DAHA ROMANTİK VE İNCE OLMASINI İSTİYORUM SİZCE NE YAPMALIYIM :hıms:

biraz moralini bozmuş gibi olcam ama bu iş yürümez ben söyleyeyim devamlı aranızda tartışmalara sebep olacaktır. sen sevgilinden çok şey bekleyeceksin senin gibi olmasını isteyeceksin ama olmayacak. dünyada en zor şey bir insanı değiştirmektir.

ya onu olduğu gibi kabul et beklentilerini azalt ya da seni senin gibi birinin mutlu edeceğini düşünüyorsan o kişiden ayrıl öyle birini bul (evlenmeden önce) evlenince dönüş zordur

canım onu oldugu gibi kabul edicen degiştiremezsin kimseyi nasıl sen degişemiyon onuda öyle sevicen seni seviyomuş böyle diyosun bayanlar gibi zaten ince düşünen pek fazla erkek yok

msjlaşırkn bana güzl farklı şeyler söylmsini bkliyorum.oda bana aşkım msjla ince yada romantik olup olmadğmı nasıl anlıyosun diyo ewlnnceki durumla msjlşırknki durum aynımı falan diyo.

aaa kızz benimki dee ölee arada romantik oll diyorum o da bana o ne diye soruyorr öle büyütmüyorum tutturmuyorum daa çünkü onu öyle sevdim...
onu öle kabul ettt canım başka bir care bulan varsa bana da desinn ...
sen onu bu haliyle sevmedin mii evet sevdinn o zman sevdiğin adamı degiştirmee ...

Canım valla bi yaştan sonra insanın kişiliğini değiştirmek çok zor bence seviyosan onu olduğu gibi kabul et...

bence de onu her haliyle kabul etmen gerekiyo ama yol yakınken değiş de eğer değişmeye meyilli değilse sonradan cok sorun yaşarsınız

canım biz aslında hep onlardan bekleriz romantik olmayı,peki sen ne kadar romantiksin ona karsı onu bi düşün bakalım.mesela ben de yasadım bu sorunu,hatta cok kavga ettim.sonra baktım olacak gibi değil ben harekete geçtim.mesela ona küçük hediyeler aldım.ama pahalı olmayan seyler.arabası vardı,nazar boncuklu anahtar aldım,verirken nazar degmesin sana da arabana da falan tarzında hosuna gitcek seyler söyledim,dogum gününde onun için sürpriz pasta aldım,yerlere gül yaprakları serptim,ikimizin sarkısını calıp onu dansa kaldırdım.böyle seyleri sadece erkeklerden beklemek dogru değil bence.ben bi şeyler yapınca o da buna zamanla kayıtsız kalamadı zaten.eger hala kayıtsız kalıyosa duygularını güzelce dile getir,ilgiye ihtiyacın oldugunu belirt.ama değiştirmek cok kolay olmuyo bastan söyleyeyim.benim 2 yılım aldı :D hala bile tamamen romantik diyemem ama değişme var,ben de tabi öyle kabul etmeyi ögrendim,artık kafam rahat :D

Geri