benide yaglayin inanin buna ihtiyacim var

Ce: benide yaglayin inanin buna ihtiyacim var

verdım canım sanada şimdi isim yazmadım ama aceleden hatta senın yuzunden pılavımın dıbı tuttuuuuuu:D

kusura bakma canım yaa ben sana yaparım pilav :)

boşver pasıka gıden pılav olsun senden kıymetlımı:)

nisancım öncelikle kendini yanlız hissetme bizler varız ve seni çok seviyoruz bak çok şükür hastalığınıda atlattın hemen kendini toparla canım ben neşeli nisanı istiyorum:kiss:

nisancım burda olduğun sürece melekler seni yanlız asla bırakmıyacaklardır bunu asla unutma. zaman zaman herkes kendini yanlız hissedebilir ama ne güzelki doğru biryerdesin bizler seni çıkarsızca katıksızça seviyoruz canım benim.sen bitanesin sugar bi gacısın nasıl sevilmicekmişsinki sen.:)bizler senin yanındayız birtanem sen istediğin sürecede yanında olmaya devam edeceğiz ..seni çok seviyoruz:)

nisancım öncelikle kendini yanlız hissetme bizler varız ve seni çok seviyoruz bak çok şükür hastalığınıda atlattın hemen kendini toparla canım ben neşeli nisanı istiyorum:kiss:
canim citosum bacim benim cok tskler evet atlattim canim daha iyim yi olurumda ins
herkes evde bile nesemin gittigni söyliyürlar ama neseli olacagim canim benim
iyiki varsniz seni cok seviyorum

nisancım burda olduğun sürece melekler seni yanlız asla bırakmıyacaklardır bunu asla unutma. zaman zaman herkes kendini yanlız hissedebilir ama ne güzelki doğru biryerdesin bizler seni çıkarsızca katıksızça seviyoruz canım benim.sen bitanesin sugar bi gacısın nasıl sevilmicekmişsinki sen.:)bizler senin yanındayız birtanem sen istediğin sürecede yanında olmaya devam edeceğiz ..seni çok seviyoruz:)
canim adminim bunlari senden duymak inan cok mutlu etti beni

dogru bir yerde oldugumu kendimi iyi hissetigim bi yerde oldugmu cok iyi biliyorum canim,inan kötü gunlerimde bile hep m,md eoldum ve sagolsun dostlarim sizler beni hic yanliz birakmadiniz iyiki varsniz bnde seni ve sizleri cok seviyorum bn bn herzamn beni svemenizi yanimda olamnizi isterim

iyiki var meleklermekani yoksa sizin gibi iyi insanlar dostlar kazanmazdim

sevgiler adminim

allah seni ne etsin emi kiz.ama iyi fikir bak senin repler firlamis.ise yariyor demek ki zeki kadin.canimsin,balimsin.
canim isin dogrusnu söylemek grekirse niyetim rep degildi anlayan zatenn yazmis yani beni iyice yaglamislar bunu inan replere degismem siz yanimda oldugunuz sürece bn herzaman dahada mutluyum olsun repim az olsun

repimde sorun vardi bunuda yazmak istedim

verdnmi sen :hhh:

sende canimsin balimsin tskler canimsin

ne dıyım kız nısan sana yağlamayı ballamayı anladıkda rep nıyekı:D
repler sana feda olsun nısan .sankı verırken taş atıpda kolumuzmu yoruluyor dılmı ama . gonderdım canım repını:)

slm karamelim

isin asli yaglanmak istyirum repte sorun oldugu icin onuda kattim

gönderdim yazmissin ama senden rep gelmemis canin sagolsun,,zaten bana verenlere bnde aynen veriyorum

ama sen ne yaglamissin ne rep vermissin

yaglamayi anladim rep niye yazmissin kiza nladiysan yaglasana beni zeytin yagli olsun ok canim

kiyi bak sevgiler karamelim

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
861
Misafir
M
Geri