benim melek annem :(

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
benim melek annem :(
annem annem resimleri
benimm biricik melek annemm seni ne çok özlüyorumm bilemezsinnnnnn.
herşey yanımda herşey varda bir sen eksiksin.
ellerini tutamamak dizlerine başımı koyamamak bir kez olsun sana annem siye sarılamamak ne acı be annemmm çok acı.
anne_sevgisi-28b.jpg

meleğim biriciğimmsin. yerini hiç kimse dolduramaz bilesin.
hep aklımda hep yüreğimdesinn annem hissedesinnn. herşeyi aştım bu güne geldim acını bir türlü hafifletemedim annem. en zoruda gelin olduğumu görememnnnn. çok ağladım çok direndim zor dayandım annem çok zor dayandım. anne ne demek. annem ne demek anne sevgisi ne demek ki bilmem ben annem bilemem. seni çok özlüyorum....

battygirliir802xw.jpg

Canım ya Allah rahmet eylesin mekanı cennetin olsun anneciğinin üzülme lütfen taktir ilahi ...Annelirin değeri iyi bilinmeli bazı şeyler geri gelmiyo
2annecd5wt81-2368.jpg

canım benim allah rahmet eylesin mekanı :uhu:
anne acısı bu kolay değil insan alışamıyor benim annem çok şükür daha yanımda ama annem kadar sevdiğim babaaneme mayıs ayında kaybettim canımdı benim o diğer annemdi benim:cry:şuan bile bunları yazarken gözlerim doldu.daha önce böyle bir acı yaşamamıştım ben.üstünde n ekadar zaman geçerse geçsin alışılmayacak bir acı bu ve demişsin ya ''
en zoruda gelin olduğumu görememnnnn.'' babannemde çok istedi gelinliğimle beni görmek çok dua etti rabbim seni o şekilde görmeden almasın beni diye ama takti ilahi ne diyebilirsin ki kısmet değilmiş:cry::cry:
rabbim sanada sabır versin canım:uhu:

Geri