Benim Neden Bebeğim Olmuyor Diyenler Lütfen Bir Göz Atın

Slm bende kaç yıldır çocuk sahibi olmayı isteyenlerdenim ama tek tulum kapalı yumurtlama her ay ölüyor hissedebilirsiniz
yorum ne yapmam lazım cvp yazarsaniz sevinirim tek tüple gebe kalan varmı yada benim dururum olan

30 yasinda evlendim evlendigimizdede esim 35 yasindaydi.hemen cocuk istedik ve korunmadigimiz halde olmadi aylar gectikce moral bozuklugu basladi.temmuzda dugunumuz olmustu aralikta kadin dogumcuya gittim ve herseyin normal oldugunu soyledi.ilk 1 yil gectikten snra endiselenmemis gerektigini belirtti ve tam bir yil sonra esimin sperm testi sonucu sayisi 3,5 milyon cikti.hekim bize bu sayi ile kesinlikle normal yolla cocugunuz olmaz bir tup bebek merkezine basvurun dedi.1 yil ara ile 2 negatif tup bebek denememiz oldu.cok mutsuzum.esime yansitmamaya çalışıyorum. Esim cok duzgun cok degerli bir insan.onun kendisini suclamamasi icin hep pozitif gorunmeye gayret ediyorum ama sinir sistemim çöktü. Evde yalnizken hep agliyorum.ve cucugumz olacagina olan inancım buyuk olcude yitti.3.denemeyi temmuzda yapmayi düşünüyoruz ama yine olmazsa diye cok kotkuyorum.caresizligin ne demek oldugunu gercekten ogreniyor insan

Ben 4.5senelik evliyim doktora gidiyorum hic bir sıkıntın yok diyor ama cocugum olmuyor neopetral diye fitil verdi intihap var dedi gecti sonradan ama genede hamile kalamiyorum ne yapmam gerekiyor

Mrblr. Bnm de cocugum olmuyo 1. Yillik evliyim yumurtlama da sorun varmis doktorum 3. Ay sonra olcani söyledi ama 6 ay oldu olmadi bunun sonucu nedir.?.

Kizlar ben 2 yada 1 adet oluyorum bu yaziyi okuyunca suphelendim 2 3 ya arayla adet olanlarin tedavisiz hamile kalma olasiligi cok azdir diyor. Ben doktora gittim ama olabilir hamile kalmani engenlemez diyordu 2 ayda adet olamam ama baska bir doktora daha mi gozuksem bende hamile kalamiyorum 1 bucuk yillik evliyim.

Mrb. Ben Gökçen. Zeynep hanım yazınızın üzerinden çok geçmiş ama yazdiklarinizi görünce belki bi faydası olur diye yaziyorum. Spermle ilgili sorun yaşayan herkes içinde geçerli. Keçiboynuzu kürü yapip eşinize içirin. Hiçbir sey kaybetmezsiniz mutlaka deneyin. Hem sayisini arttiriyor, hem hızlandırıyor. Dikkat etmeniz gereken en önemli sey eşinizin düzenli içmesi. Günde 2 defa. Sabah aç karnina, aksam yatmadan önce. Saraçoğlu'nun kürünü okuyun tarifi için. İnşallah bi faydası olur...

Bende 3 senedir evliyim çocuğumuz olsun istiyoruz ama olmuyor esim 1 kere kimyasal gebelik geçirdi çok üzülüyoruz ama Allah nasip etmiyor

Geri