benimle dır dıra varmısınız.....

insallah rabbim hakkinda hayirlisini nasip eder mavim.... Amin

- - - Updated - - -

off cok gerdi esim beni... suan msn karsisinda canli canli tartisiyoruz... kendimi ifade edememek ne zorrrr.....

off cok gerdi esim beni... suan msn karsisinda canli canli tartisiyoruz... kendimi ifade edememek ne zorrrr.....[/QUOTE]

smı sne esınden ayrısın su anda nıye tartısma ortamı yaratıyosun yatıstır sureklı balıım sureklı alttan ballım allah gonlune gore versın zaten uzaksınız bırbırınızı ozluyosunuz sen esınle tartısırsan veya o meıllı olursa sen yaratma yatıstır ortamı baska konular ackı senınle konusmak onu ferahlatsıın o her zaman senı arasın her zaman aklında ol canıım bence bıraz dıkkat et:D:D

- - - Updated - - -

off cok gerdi esim beni... suan msn karsisinda canli canli tartisiyoruz... kendimi ifade edememek ne zorrrr.....

smı sne esınden ayrısın su anda nıye tartısma ortamı yaratıyosun yatıstır sureklı balıım sureklı alttan ballım allah gonlune gore versın zaten uzaksınız bırbırınızı ozluyosunuz sen esınle tartısırsan veya o meıllı olursa sen yaratma yatıstır ortamı baska konular ackı senınle konusmak onu ferahlatsıın o her zaman senı arasın her zaman aklında ol canıım bence bıraz dıkkat et:D:D

- - - Updated - - -[/QUOTE]

zaten genelde benim yüzümden cikiyor tartisma mavim hahaha haklisin

ortamı germe smıleyıım :D:D[video=youtube;SdT65ycNk6o]

[video=youtube;pto96RqxZw4]

hadı kızlaaaaaaaar buyruuuuuuuz mezdeke yapalıııııııııııııııım :D:D

kurtlarımız dokulsun kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarbverıcez hahaha oh oh oh hahaha yellıl yelıl yelıl mırrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahaha

benım sımdı agzım yamulmus bır sekılde ızlıyorum :D:D Ama videoyu kaldırıyorum zira bu video netten silinmiş :D:D

kizlar gercekten göbek atmakta zayiflamada yardimci olur size... benim acaip belim agriyor yaaa... :(

kizlar kocami cok özledim, benim icin dua edin de rabbim bize yardim etsinde cabucak hayirlisiyla kavusalim...
günler cabucak gecsin.. Olurmu? Edermisiniz :D:D

Geri