benimle dır dıra varmısınız.....

ederiz tabııı ne demek smı ınş bır an once kavusursun ozledıgın ıcın tartısıyosun bılıyoruz :D:D allah yardımcın olsun :D:D canım benım olur olur merak etme gecr gunler su gıbıııııııııııııııııııı

Bir kadının bunalımı : Bunalım, Bunaalım, Bunu alıım, bunu alayım, bunu da alayım, bunu al bunu, al bunu da,aldım gitti valla bugün hepsini, bun-alım falan kalmadı...

valla harıkaydı hahaha

Bir kadının bunalımı : Bunalım, Bunaalım, Bunu alıım, bunu alayım, bunu da alayım, bunu al bunu, al bunu da,aldım gitti valla bugün hepsini, bun-alım falan kalmadı...

valla harıkaydı hahaha
Bende herseyi unutuyorum al önüne geleni al elbise al ayakkabi al çanta al ya ne doymazim biz olmasak yeminederim su kadinlar olmazsa ekonomi batar

yaa ben bazen param olmadıgınd adısarı cıkmamk ıstemıyorum muhakkak bır seye gozum takılıyo yanı su ara param yok canımnasıl sıkılıyo alısverıs zamanım gelmı :D:D hahaha bız kadınlar hep boleyız malesef ama guzel bısey şoyle bırsey var bızım gıbı olan erkellerde var :D:D

neyse herkezın dünya kadınlar günü kutlu olsun :D:D

smıley ıns yıne oyle olursun canım kardesım hersey gonluncwe olsun ınş bebısı bı saglıkla dogur bı seen :D:D gerısı gelır

insallah mavim insallah :)

karnim agriyor hareket edemiyorum evde otur otur sIkIldim... Chatdede kimse yok... Disariya kar yagiyor... OOOOffff ooofff... sorun yok diye sükür edecegime sorun buluyorum yine :S
Neyse su animiza sükür cok sükür rabbime :)

Geri