benimle dır dıra varmısınız.....

ondan bi tanede bende var normal bi olay anlatcak anlatırken olayın köküne inmeden sonu gelmez.bende sinirlenir yeter sadete gel derim çok bozulur ozamanda.

demekkı erkeklerın hepsı aynıymıs :D:D o zaman ne yapıyoruuuuuuuuuuuuuz oynuyoruz ankaranın baglarıda buklum buklum yolları hahaha beyza shovda gecen haftanı esra erolun taklıtı harıkaydı hahahaha ızlemenızı tavsıye ederım....

Kızlar konuyla ne alaka diyebilirsiniz şu an elemanı gönderdim gebelik testi almaya gitti anacım tıpada var günüm de geçti hahaha Allah olmayana versin Küçük aşiretimiz yeter yahu Rabbim olanlara sağlıklı uzun ömürler versin birazdan testi yapayımda bir içim rahatlasın:D:D

Kızlar konuyla ne alaka diyebilirsiniz şu an elemanı gönderdim gebelik testi almaya gitti anacım tıpada var günüm de geçti hahaha Allah olmayana versin Küçük aşiretimiz yeter yahu Rabbim olanlara sağlıklı uzun ömürler versin birazdan testi yapayımda bir içim rahatlasın:D:D
abooooooooow mavım ne yaptıın yoksa bı yegen dahamı gelıyııı bıze hahahaa mavım konuyla alakalı olmazmıı tam ortasına gırdııın hahaha

dağınık olması ve bırazcık düşüncesızlığı desem

- - - Updated - - -

evet mavımm bebiş gelıyor ık martlayanlardannnnnn evet devamı gelcek ıns...... mavım beklıyruz admınım

abooooooooow mavım ne yaptıın yoksa bı yegen dahamı gelıyııı bıze hahahaa mavım konuyla alakalı olmazmıı tam ortasına gırdııın hahaha
valla bir yeğen daha gelebilir bilemiyorum ama yeter yaw hayatım çocuk doğurmakla geçecek hahaha şu saatten sonra artık olanları en iyi şekilde yetiştirmek için kendimizi adamışız ikinci baharımızı yaşayalım kocişle:D:D

tipa bendede var urktum simdi 40indan sora yok ya olaz dimi yok yok midemde cok pis bulaniyo 1 haftadir
valla tıpayada çok güvenmemek lazım spirallede hamile kalanlar oldukça fazla ben tırstım açıkcası:D:D umarım yoktur...

mawimmmm benm annelik yakışıyo sana yap yap iinşallahhhhhhhhh

kızz senin için bi dene daha yapacam hahaha valla işin şakası Rabbime şükürler olsun doğurdukça vücudum yenilenip güzelleşti 4 çocuk doğurdum ama evlendiğim kilodayım şu an yani 54 kiloyum. Yavrularım bana can kan oldular :) Allah isteyene versin artık olanlarada uzun ömür nasip etsin

Kelebekım sayfan topıgın hayırlı ugurlu olsun oncelıkle bol sohbetler dılerım :şşş: topıgıne sole kocaman bır nazar boncugu yaraşır
9k=
tekrardan hayırlı ugurlu olsun bol dırdırlar

valla bir yeğen daha gelebilir bilemiyorum ama yeter yaw hayatım çocuk doğurmakla geçecek hahaha şu saatten sonra artık olanları en iyi şekilde yetiştirmek için kendimizi adamışız ikinci baharımızı yaşayalım kocişle:D:D

valla tıpayada çok güvenmemek lazım spirallede hamile kalanlar oldukça fazla ben tırstım açıkcası:D:D umarım yoktur...

kızz senin için bi dene daha yapacam hahaha valla işin şakası Rabbime şükürler olsun doğurdukça vücudum yenilenip güzelleşti 4 çocuk doğurdum ama evlendiğim kilodayım şu an yani 54 kiloyum. Yavrularım bana can kan oldular :) Allah isteyene versin artık olanlarada uzun ömür nasip etsin

mavım sen guzellestım yenıklendım dıyınce canımız caktı valla ne yapsam mavım admınım hahaha

yorumların cok begendım admınım ıste yanı allah tarafından bır bebgın daha olsa yıne bakarsın yanı bu kadar emınsın coook begendım :D:D

Geri