benimle dır dıra varmısınız.....

huhuuuuu kızlar bu aksam kızmse yok hanı cosucaktıık aman sızde epey fos cıktınız :/ neysee kızlar sıze yenıı soru

siz eşinizin aklından gecenlerı ögrenmek ıstermıydınız o fark etmıycek ma aben cok ısterdıım yaaa acayıp bazen kırılmayayım dıye dogruryu solemıyo neyse dusuncelerını duymak ısterdım veya bır kadına baklarken ne nıyetle bakıyo anlamak ısterdım

ya siiiz

huhuuuuu kızlar bu aksam kızmse yok hanı cosucaktıık aman sızde epey fos cıktınız :/ neysee kızlar sıze yenıı soru

siz eşinizin aklından gecenlerı ögrenmek ıstermıydınız o fark etmıycek ma aben cok ısterdıım yaaa acayıp bazen kırılmayayım dıye dogruryu solemıyo neyse dusuncelerını duymak ısterdım veya bır kadına baklarken ne nıyetle bakıyo anlamak ısterdım

ya siiiz
ya sen cidden bu kadar meraklımısın allah yarebbim ya ama ben hiç merak etmem ama söyleceği lafı tahmin ederimhahahaha

valla bende bi çogunu tahmin ederim ki benimki zaten söyler yani çok kırıcı yada üzücü bişey değilse ama yinede söylerken farklı söylüyordur diye merak ederim ne düşündüğün ayrıca sadece benimle ilgli değil mesela birini gördük güzel bi kız onun hakkında ne düşündüğünü merak edip öğrenmek çok güzel oludu yani :):):) bende mavi kadar meraklıyım valllaaaaaa:hmm:

mavım sen guzellestım yenıklendım dıyınce canımız caktı valla ne yapsam mavım admınım hahaha

yorumların cok begendım admınım ıste yanı allah tarafından bır bebgın daha olsa yıne bakarsın yanı bu kadar emınsın coook begendım :D:D
Allah'ın izni ile bakarım tabi:D:D nolacak ki sofraya bir tabak fazladan koyacaz hahaha kalabalık aile iyidir ben de eşimde çok esviyoruz eşime kalacak olsan bir bebeğimiz daha olsun diyor ama ben artık Allah olmayana versin diyorum tahlil sonucu ise negatif çıktı biraz daha bekleyip kan testi yaptıracam:S

Allah'ın izni ile bakarım tabi:D:D nolacak ki sofraya bir tabak fazladan koyacaz hahaha kalabalık aile iyidir ben de eşimde çok esviyoruz eşime kalacak olsan bir bebeğimiz daha olsun diyor ama ben artık Allah olmayana versin diyorum tahlil sonucu ise negatif çıktı biraz daha bekleyip kan testi yaptıracam:S

hakkında hayırlısı olsun mavim :) ama varya sağ gösterip sol vurdun mart kedileri arasında yoktun ama ilk mart kedisi senmi olucan ne hahaha kalabalık aile iyidir önemli olan o çocuğa maddi manevi yetişebilmek.özellikle bu devirde manevi yetiştirebilmek çok önemli.

Herşeyin hayırlısı olsun balım:) Allah hepimize hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin inşallah

Geri