Bepantenin Cilde Faydası

Tam 8 senedır bepantenı sabah ve gece kullanıyorum porselen bı tene sahıbım cılt yenıledıgı ıcın lekelerımden kurtuldum hıc sıvılce cıkmıyor ama hıc..babamın markası degıl ama bu bır gercek net

Ben bugun baslamak istiyorum tavsiye ediyomusun benim cildim cok berbart lekeler sivilce izleri var

Ben cildiyeye gittim uc tane krem verdi bir haftadir kullaniyorum ozellikle cene agiz bolgelerinde kizariklik soyulmalar gerilmeler ve en onemlisi acı var kullanmadan onceki halim daha iyiydi bende bepanthen sursem cikan yaralar iyilesir diye umuyorum yorumlara baktim olumlu gibi siz ne dersiniz

Ben cildiyeye gittim uc tane krem verdi bir haftadir kullaniyorum ozellikle cene agiz bolgelerinde kizariklik soyulmalar gerilmeler ve en onemlisi acı var kullanmadan onceki halim daha iyiydi bende bepanthen sursem cikan yaralar iyilesir diye umuyorum yorumlara baktim olumlu gibi siz ne dersiniz

Merhaba ;

Kremin cildi onarıcı özelliği var.Hekim tavsiyesiyle almışsınız.Bu krem cilt soyulmalarına ,cilt kuruluğuna iyi geliyor.Faydasını görürsünüz.

Arkadaşlar..
Cildiyeye gidince verdiği merhem aynı ama açık konuşayım içerisinde kimyasal hep biz byrdabirbirimize tavsiyede bulunuosak içeriği kimyasal 0 zararsız olan BI ürünü dioruz..
Ben sivilce için sudocremi öneriyorum byle BI krem olamaz cidden hem pudra var gibi beyazlatiyo uzun sure cildi hemdee sivilce ve eskilerden kalan siyah nokta tarzı seyleeri geçiriyor kullanmadım almadgm şey kalmadı kozmatik biton evimde ama Boşş aynı şekilde bepantolde öyle bir ürün zararsız aklınız varsa bebek ürünlerini toplayın ne varsa koyun eve kullanın tamamen zararsız .......

Arkadaşlar..
Cildiyeye gidince verdiği merhem aynı ama açık konuşayım içerisinde kimyasal hep biz byrdabirbirimize tavsiyede bulunuosak içeriği kimyasal 0 zararsız olan BI ürünü dioruz..
Ben sivilce için sudocremi öneriyorum byle BI krem olamaz cidden hem pudra var gibi beyazlatiyo uzun sure cildi hemdee sivilce ve eskilerden kalan siyah nokta tarzı seyleeri geçiriyor kullanmadım almadgm şey kalmadı kozmatik biton evimde ama Boşş aynı şekilde bepantolde öyle bir ürün zararsız aklınız varsa bebek ürünlerini toplayın ne varsa koyun eve kullanın tamamen zararsız .......

Faydalı paylaşım için teşekkür ederiz. Bende bu kremi kullanıyorum ve çokta memnunum. Kullanıcak olanlarada tavsiye ediyorum..

Bepanten kremi bende kullanıyorum. gayet memnunum. Ellerime yüzüme ayaklarıma gece uyumadan sürüyorum. Bana göre hem etkili hemde güvenilir bir krem. Fiyatı da uygun . Özellikle ayak çatlaklarına ve cilt kuruluğuna çok iyi geliyor kullanmanızı tavsiye ederim.

Geri