Berguzer Korel'in yepyeni imajı kısa saç modeli

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
berguzar korel kısa saç, berguzar korel yeni imajı, berguzer korel saç modeli, berguzer korel 2018 saç modeli ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Kanal d ekranlarının iki senedir yayın da olan fenomen dizisi "Vatanım Sensin" geçtiğimiz hafta izleyecisine veda etti. Diziyi izleyenlerin bir çoğu Berguzar Korel ve eşi Halit Ergenç'in dizi de ölmesine epey bir sinirlenmişti. Bildiğiniz üzere dizi de Berguzar Korel Azize, Halit Ergenç ise miralay Cevdet karakterini oynuyordu.

Vatan için kendi canlarını feda eden Azize ve Cevdet'in performansı ise özellikle son bölümü izleyenleri ekran başın da ağlattı.

Evet gerçekten de uzun yıllarca unutulmayacak muhteşem bir diziy di Vatanım Sensin... Ne yazık ki artık kanal d ekranları Perşembe akşamları bana göre öksüz kaldı böyle muhteşem bir dizinin bitmesi ile..

Dizinin hemen betmesinin ardından güzel oyuncu Berguzar Korel vakit kaybetmeden soluğu kuaförün de alarak saçlarını kısacık kestirdi:) Onun bu yeni halini görenler ilk önce bir şaşkınlık yaşasa da kısa sürede alışarak olumlu eleştirilerini kendisine sundular. Herşeyin ona yakıştığını çünkü çok güzel bir kadın olduğunu belirten hayranları Berguzar Korel'in yeni halini çok sevdi.

berguzer-korel-jpg.83598 Berguzer Korel'in yepyeni imajı kısa saç modeli Melekler Mekanı Forum

berguzer-korelin-yeni-imaji-jpg.83599 Berguzer Korel'in yepyeni imajı kısa saç modeli Melekler Mekanı Forum

esraerol_tekyurek - Yüz güzel olunca her şey yakışıyor

ertekin.p - Çok seviyorum sizi güzel aile maşallah her daim mutlu olun. Diziniz muhteşemdi.

munire_senat - Çok yakışmış bayılıyorum size

maysamq2018 - Size her şey yakışıyor çok güzelsiniz

yilmazdelila - Bayıldım saçlarınıza. Çok yakışmış. Çok tatlısınız. Bende sizin kadar kısa kestirdim. Yazın kısa saç kullanmak büyük kolaylık büyük rahatlık.

samara_zulumbekova - Harikasınız çok güzelsiniz her zamanki gibi hep yüzünüz gülsün

aysegulkilinc76 - Çok yakışmış, sevgiler

pinarturgutcengiz - O kadar güzelsin ki her şey sana fazlasıyla yakışıyor.

suzan_meric - Harika olmuş

berguzer-korel-kisa-sac-jpg.83600 Berguzer Korel'in yepyeni imajı kısa saç modeli Melekler Mekanı Forum

Peki sizler nasıl buldunuz Berguzar Korel'in kısa saçlı halini? Yorumlarınızı konu altından bizimle paylaşabilirsiniz;)