G

gülooo

Üye
Üye
Merhabalar yeni üyenizim bir sorum olacak 11 agustosta reglim bitti ve 13 agustosta sevgilimle korunmadan iliski yasadık bir hafta sonrasında kan testi yaptırdık 2.39 cıktı sonuc ve iki haftadır sağ kasığımda batma ve agrı hissediyorum göğüslerimdede fazlasıyla agrı hamile olma olasılığım nedir lütfn cevaplayabilirmisiniz

gebelik-testi-ornekleri.jpg

G

gülooo

Üye
Üye
Sesimi duyan varmıııı

çiçekçi kız

çiçekçi kız

Hamiş Melek
Üye
hamiler olabilirsin bazı kişiler adetten hemen sonra yumurtlayabiliyor. ve bu döneme denk geldiyse hamile olma ihtimalin var. bide kan testinin sıfır çıkmamasıda bir ihtimal getiriyor insanın aklına. adet tarihini bekle geçerse tekrar test yaptır bence

hilalkahraman

hilalkahraman

Yeni Üye
Üye
vallahı doktorlar genelde 5in üstünde gebelık olabılır dıyorlar sen ılıskıden 1 hafta sonra kanda baktırdım dıyorsun belkı yenı baslayan bır gebelık olabılır. bence testı tekrarla ..evlı degılsınız sanırım Nısanlım demıssın

çiçekçi kız

çiçekçi kız

Hamiş Melek
Üye
nişanlım dememiş sevgilim demiş hilal. bencede şuan kan testi yaptırmış olsan çıkar gibi geliyo çünkü adetine az kalmış

G

gülooo

Üye
Üye
Evet sanırım cok erken yaptırdık evet sevgilim nişanlım degil,zaten doktorda dedi sıfır yada sıfıra yakın olması gerekiyir dedi beklemekten baska caremiz yok bugünlerde olmam gerekiyor olmazsam bi daha test artık bu arada göğüslerimi taşıyamıyorum agrıdan bide cok ates var goguslerimde

hilalkahraman

hilalkahraman

Yeni Üye
Üye
hmm belırtıler gebelıgı gösterıyor ama.... hamıleysen ne yapmayı dusunuyorsun artıı nıye korunmuyorsun anlamıyorum

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
erkek arkadaşmı :S evlilik dışı çocuk istiyorsun ne garip valla yinede herkesin kendi hayatı ne denirki

G

gülooo

Üye
Üye
Allah verdiyse kabul ederiz bizde şükür ederiz ne yapalım kader hic gebe kalmadığım icin oyle hapla filan korunmak istemiyorum

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
ya ksura bakam yanlış anlamda evli değilsin şuan u çocuğu nasışdünyaya geirip yetiştirmeyi düşünüyorsun ailene çevrene s ne söyliyeceksin sevginlinle evleneceğin kesinmi sanki hadi seni yarı yolda bıraktı gitti olan o bebeğe olacak .
allahta gelene herşey kabulde kendi isteyerek planlı yaptıktan sonra

B

berta

Forum Okuru
ah be arkadaşım yine sen bilirsin ama bence herşey zamanında güzel ben 27 yaşındayım ve 3 çocuk annesiyim 11 yıllık evliyim şimdiki aklım olsa şimdi yapardım ilk çocuğumu

G

gülooo

Üye
Üye
Kabul etmeme gibi bi durumu o benden cok hevesli herkes kndi dogrusunu yasar ikimizde hali vakti yerinde ikimizde muzisyeniz benim kimseye ihtiyacim yok yeri gelditinde ona bile rahatım yani tek hayalim anne olmak servet harcayıp coccuk sahibi olamayanlqr var eger hamileysem bin şükür peygamber efendimiz sizin hayır zannettiginizde şer, şer zannettiginde hayır vardır demiş ...

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
gülooo' Alıntı:
Kabul etmeme gibi bi durumu o benden cok hevesli herkes kndi dogrusunu yasar ikimizde hali vakti yerinde ikimizde muzisyeniz benim kimseye ihtiyacim yok yeri gelditinde ona bile rahatım yani tek hayalim anne olmak servet harcayıp coccuk sahibi olamayanlqr var eger hamileysem bin şükür peygamber efendimiz sizin hayır zannettiginizde şer, şer zannettiginde hayır vardır demiş ...
inşallah hakkında hayırlısı olsun ne diyim başka ben bebeği düşünüyorum maddi anlamd rahatlık bi yere kadar çocuk olsun mantığı ile çocuk yapıpta sokağa atanalr çok fazla çocuk esirgeme yurtlaı kimsesiz sokağa atılmış çocuk kaynıyor bi anlık hevesin meyveleri çoğu şöyle söyleyim eşiminde çocuğu var evlilik dışı olmuş çocuk 8 yaşına aa ndir pek bilmiyor annsiyle kalıyor anneaşka admalrla gömnül eğlendiriyor olan çocuğa oluyor erçekten bunu gözlerim gördüm

G

gülooo

Üye
Üye
Haklısın arkadasım bende cok gördüm örneklrini ama benim tek dilegim cocuk sahibi olmaktı eger öyleyse ben onu degil sokaga yada esirgeme kurumuna vermek onun icin canımı verırım ben ona ömrumu adarım cunku benim ailemdem gordugum bu hayırlısı olsun ne diyelim ins vardir sonucunu yazıcam bu arada sevgilim zaten baba bir oglu var onu tanıdıgmda esinden ayrılmisti

çiçekçi kız

çiçekçi kız

Hamiş Melek
Üye
gülooo' Alıntı:
güloo nasıl bir hayatın var bilmiyorum ama bana göre düşüncen yanlış. hem peygamber efendimizin hadisi şerifinden bahsediyosun hem evlilik dışı çocuk yapmak istiyorsun. yaptığın şeyin zina olduğunu biliyomusun peki ? tabi imam nikahı yoksa aranızda varsaa bişey diyemem.

G

gülooo

Üye
Üye
Aramızda nikah filan yok ama evlenicez hamileysem bqska caremiz yok

süsü

süsü

Üye
Üye
nikahın mantığı şudur; allahın ve herkesin huzurunda karı-koca olduğunu birlikte yaşadığını duyurmak.zinayı zina yapan ise gizli bir cinsel beraberlik ve yakınlaşma yaşamaktır.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
A Hamilemiyim Sorular Cevaplar 2
U Hamilemiyim Sorular Cevaplar 11
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 6
A Hamilemiyim Sorular Cevaplar 17
İ Hamilemiyim Sorular Cevaplar 21
K Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4