nikahın mantığı şudur; allahın ve herkesin huzurunda karı-koca olduğunu birlikte yaşadığını duyurmak.zinayı zina yapan ise gizli bir cinsel beraberlik ve yakınlaşma yaşamaktır.

Eger bu bir sıkıntıysa benim senin değil, o yuzdeb bu kadar yorum yapmanq gerek yok yargılamak hic kimseye düşmemiş herkewin hayqtı kendini ilgilendirir...

Eger bu bir sıkıntıysa benim senin değil, o yuzdeb bu kadar yorum yapmanq gerek yok yargılamak hic kimseye düşmemiş herkewin hayqtı kendini ilgilendirir...
son bişye daha yazmak geldi içimden en seni asla yargılamıyorum herkesin kendi hayatı nden sevgilinle birlikte oluyorsun demiyorum ama sadece bu durunda dünyaya i çocuk getirmenin zorluğunu anlatmaya çalıştım snein küçük düşürme yada kalp kırma değil asla . bednde çocuk istiyorum olmuyır hemde evliyim bu halde bile baz<en korkuyoum çocuk düşünmye olan çocuğa oluyor kend duygularımızı tatmin etmek için yada evlilikleri kurtarmak için çocuk yapmak ana çok saçma geliyor sokak çocukalrı neden bu kadar çok fazla düşündünmü hiç işte insnalrın benceillikleinde böyle

Geri