son bişye daha yazmak geldi içimden en seni asla yargılamıyorum herkesin kendi hayatı nden sevgilinle birlikte oluyorsun demiyorum ama sadece bu durunda dünyaya i çocuk getirmenin zorluğunu anlatmaya çalıştım snein küçük düşürme yada kalp kırma değil asla . bednde çocuk istiyorum olmuyır hemde evliyim bu halde bile baz<en korkuyoum çocuk düşünmye olan çocuğa oluyor kend duygularımızı tatmin etmek için yada evlilikleri kurtarmak için çocuk yapmak ana çok saçma geliyor sokak çocukalrı neden bu kadar çok fazla düşündünmü hiç işte insnalrın benceillikleinde böyle
Çok ama çok haklısın şueciğim herkesin kendi kararı :uhu:bizlerde evlat diye yırtınıyoz ama işte millet olsun bakarım allah ne veriirse hayırlısından versin :18: kimseleri yargılayıp aşağılamayız bizler :uhu:

Bebek var sa asla aldırmayı dusunmeyiz ona iyi anne ve baba olcaz allahın izniyle allahım bize bagislasın eger varsa hayırlısıyla pazartesi test yaptırcaz ragl olmazsam sulecim allah sana bi bebek versin en kısa zamanda en tatlı en bereketlisinden ins

Bebek var sa asla aldırmayı dusunmeyiz ona iyi anne ve baba olcaz allahın izniyle allahım bize bagislasın eger varsa hayırlısıyla pazartesi test yaptırcaz ragl olmazsam sulecim allah sana bi bebek versin en kısa zamanda en tatlı en bereketlisinden ins

hakkında hayırlı olan olsun eğe varsada asla aldırma zaten .bebeğinin katili olma eğer varsa biran önce evlenin uamrım uğur getiri size evli mutlu çocuklu olursun ... :)inşallah beimde osun 2,5 yılın özlemi işte :(

Konu tatlıya bağlanmış, ne güzel :)

Gülo umarım hakkında hayırlısı olur. Eğer bebek varsa ben de arkadaşlara katılıyorum sakın aldırma naçizane düşüncem. Bebek diye yanan öyle kalpler varki burada. Kaldı ki benim fikrimce ve aslolan dinen keyfi kürtaj bir cinayettir. İnşaallah bundan sonraki hayatın gönlünce ve yanlışsız geçer..

Allah razı olsun titan insallah herkesin guzel dilekleri icin tsk ederim ama nedense hissediyorum hqmile oldugumu hala regl olmadım hersey yola girince babasının kim oldugunu soylucem eminim hepinizin tanıdıgı biri :)

Geri