gülooo

Üye
Üye
beta hcg 2.39 çıktı hamilemiyim
Merhabalar yeni üyenizim bir sorum olacak 11 agustosta reglim bitti ve 13 agustosta sevgilimle korunmadan iliski yasadık bir hafta sonrasında kan testi yaptırdık 2.39 cıktı sonuc ve iki haftadır sağ kasığımda batma ve agrı hissediyorum göğüslerimdede fazlasıyla agrı hamile olma olasılığım nedir lütfn cevaplayabilirmisiniz

gebelik-testi-ornekleri.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
hamiler olabilirsin bazı kişiler adetten hemen sonra yumurtlayabiliyor. ve bu döneme denk geldiyse hamile olma ihtimalin var. bide kan testinin sıfır çıkmamasıda bir ihtimal getiriyor insanın aklına. adet tarihini bekle geçerse tekrar test yaptır bence

vallahı doktorlar genelde 5in üstünde gebelık olabılır dıyorlar sen ılıskıden 1 hafta sonra kanda baktırdım dıyorsun belkı yenı baslayan bır gebelık olabılır. bence testı tekrarla ..evlı degılsınız sanırım Nısanlım demıssın

Evet sanırım cok erken yaptırdık evet sevgilim nişanlım degil,zaten doktorda dedi sıfır yada sıfıra yakın olması gerekiyir dedi beklemekten baska caremiz yok bugünlerde olmam gerekiyor olmazsam bi daha test artık bu arada göğüslerimi taşıyamıyorum agrıdan bide cok ates var goguslerimde

Son düzenleme:
Geri