Beta HCG de çıkmayan gebelik

Merhaba ; ben dün 2 tane idrar testi yaptim 2.çizgi silik cıktı kan testi yaptim beta değeri 5 cıktı sabah test yaptim 2.çizgi yine cıktı sizce hamilemiyim

adetim geçeli 21 gün oldu kan testi yapıyorum negatif çıkıyor evde 3 tane test yaptım biri silik çıktı hamilelik olabilirmi

İdrardan yapılan gebelik testleri bazı nedenlerden dolayı hatalı sonuç verebiliyor , HCG testinin ise yanılma payı yok % 100 net sonuç vermektedir. HCG testi sonucuna itibar edin ve gecikmeniz çok uzun sürmüş mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünün..

adetim geçeli 21 gün oldu kan testi yapıyorum negatif çıkıyor evde 3 tane test yaptım biri silik çıktı hamilelik olabilirmi

Selamlar, Kan testi sonucu kesindir evde yapılan testlerde kadınlarımız testi yaptıktan sonra 10 dakikadan fazla bekleyerek taşma durumundan dolayı silik görüntüleyebiliyor. Dolayısı ile yaptığınız kan testi doğrudur diğerine kan testi yaptırdı iseniz itibar etmeyin olur mu ? Hamile değilsiniz dilerseniz bir kez daha kan testi yaptırın.

21 gün adetim gecikti 20 gün önce kan verdim 1.4 dün yine test yapıldı 0.11 durum nedir ?

Her iki değere göre gebe değilsiniz , sonuç kesindir. Adet gecikmesi gebelik dışında bir kaç durumdan akyankalanabilir. 21 gün gecikme normal değil bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızda fayda var.

adetim 2 gün geçti sabahın ilk idrarıylan test yaptım silik çıktı heyecanlandım hastaneye gittim kan verdim 0.1 çıktı karnım ağrıyor midem bulanıyor hangi sonuca güvenicem

İdrardan yapılan gebelik testleri bazı nedenlerden dolayı hatalı sonuç verebilir , hcg testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. Hcg değerine göre gebe değilsiniz değere göre bugün yarın döneminiz başlar.

Geri