Beta hcg degeri 0100 ne demek hamilelik mi var

• Konbuyu başlatan Elif0909
E

Elif0909

Yeni Üye
Üye
Mrb arkadaslar ben iliskiden 24 gün sonra beta hcg testi yaptirdim 0.10 cikti 2 gun sonra bi daha yaptirdim 0.100 cikti yükselme olur korkusundan bi daha yaptirdim 9.0 cikti ama 9.0 ne demek lütfen yardimci olun bugun 34. Gun ve sıkintiya girdim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul ediliyor. Son Beta hcg sonucunuz gebelik lehine görünüyor. Durumunuzun teyidi için hekim kontrolün de olun.

E

Elif0909

Yeni Üye
Üye
Ama doktorlar diger aya diye bise dedi negatif diyor diger doktorlarda emin olamadim bide 5 kez gebelik testi yaptirdim negatif sonuç verdi

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bir karışıklık ve yanlış anlaşılma oldu heralde, 0 değerinden ( sıfır ) sonra gelen rakkamlar baz alınmaz muhtemelen Beyza Adminimiz 100 şeklinde algılamış olabilir bu bakımdan hamilelik demiş olabilir. Ama sizin sonucunuza göre malesef hamilelik yok. Negatif yani...

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayır 5.0 ve üstü için pozitif diyebiliriz ben 0,5 ise negatif diyorum. ya da 0,9 ise ama tek başına 9 ise hamilelik var diyebiliriz.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Tekrar merhaba, son hcg değerini 9.0 olarak belirttiğiniz den dolayı gebeliğin söz konusu olacağını belirttim. İlk değerler negatif son değer 9 .0 HCG testin de 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul görüyor. Pazartesi günü tekrar hcg nize baktırın ve sonucu bizimle paylaşın.

E

Elif0909

Yeni Üye
Üye
Ama eczanedekiler hepsi negatif dedi bide 9.0 yaziyor altinda hamile olmayan 0.10 yaziyor

HemşireniZ

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
Merhaba, elinizdeki gebelik testi sonucunun resmini çekip yükleyin . Durumunuzla ilgili noktayı koyalım.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayır bu sonuca göre malesef hamileliğiniz yok.

C

Cansu3506

Forum Okuru
Benim beta hcg degerim 0.41 cikti hamilemiyim ne demek bu ...

G

Gonul köprüsü

Yeni Üye
Üye
Benim bhcg kan degerlerim 1370 çıktı normalmi bide kaç haftalik oluyorum

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Gonul köprüsü' Alıntı:
Benim bhcg kan degerlerim 1370 çıktı normalmi bide kaç haftalik oluyorum
Tek değerle gebeliğin seyri hakkında bilgi verilmez. Yani gebelik normalmi değilmi tek değerle anlaşılmaz. Gebeliğinizin ilerleyişi ile ilgili bilgi edinmek için hekim kontrolünde olun..

E

Ebussc

Forum Okuru
Uzman SühaN' Alıntı:
Tek değerle gebeliğin seyri hakkında bilgi verilmez. Yani gebelik normalmi değilmi tek değerle anlaşılmaz. Gebeliğinizin ilerleyişi ile ilgili bilgi edinmek için hekim kontrolünde olun..
İlişkiden 20 gün sonra <0.5 ilişkiden sonraki 35.gunde <0.09 cıktı bu ne demek tekrar yaptırmaya gerek var mı yani değer yükselebilir mi yoksa 35 gun de nemidir hala adet olmadım çünkü 1 bucu k aydır

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hcg değerleriniz gebelik lehine değil tekrar tets yapmaya gerek yok .Gecikmeniz için bir kadın doğum uzmanına görünün.

P

pci

Yeni Üye
Üye
merhaba 28 günde bir adet olurum bugün 31. gün kan testi yaptırdım 0.1000 çıktı kesin negatif denileblir mi?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
pci' Alıntı:
merhaba 28 günde bir adet olurum bugün 31. gün kan testi yaptırdım 0.1000 çıktı kesin negatif denileblir mi?

Evet malesef hamilelik yok ve bu durum kesindir. Yani hamile değilsiniz.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
A Hamilemiyim Sorular Cevaplar 2
U Hamilemiyim Sorular Cevaplar 11
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
O Hamilemiyim Sorular Cevaplar 6
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 6
M Hamilemiyim Sorular Cevaplar 11
M Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4