Beta hcg degeri 0100 ne demek hamilelik mi var

Elif0909

Yeni Üye
Üye
Beta hcg degeri 0100 ne demek hamilelik mi var
Mrb arkadaslar ben iliskiden 24 gün sonra beta hcg testi yaptirdim 0.10 cikti 2 gun sonra bi daha yaptirdim 0.100 cikti yükselme olur korkusundan bi daha yaptirdim 9.0 cikti ama 9.0 ne demek lütfen yardimci olun bugun 34. Gun ve sıkintiya girdim

Merhaba, 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul ediliyor. Son Beta hcg sonucunuz gebelik lehine görünüyor. Durumunuzun teyidi için hekim kontrolün de olun.

Ama doktorlar diger aya diye bise dedi negatif diyor diger doktorlarda emin olamadim bide 5 kez gebelik testi yaptirdim negatif sonuç verdi

Bir karışıklık ve yanlış anlaşılma oldu heralde, 0 değerinden ( sıfır ) sonra gelen rakkamlar baz alınmaz muhtemelen Beyza Adminimiz 100 şeklinde algılamış olabilir bu bakımdan hamilelik demiş olabilir. Ama sizin sonucunuza göre malesef hamilelik yok. Negatif yani...

Hayır 5.0 ve üstü için pozitif diyebiliriz ben 0,5 ise negatif diyorum. ya da 0,9 ise ama tek başına 9 ise hamilelik var diyebiliriz.

Tekrar merhaba, son hcg değerini 9.0 olarak belirttiğiniz den dolayı gebeliğin söz konusu olacağını belirttim. İlk değerler negatif son değer 9 .0 HCG testin de 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul görüyor. Pazartesi günü tekrar hcg nize baktırın ve sonucu bizimle paylaşın.

Geri