Beta hcg değerim 0,5 çıkmıştı şimdi gebelik var mı

boyacı

Yeni Üye
Üye
Beta hcg değerim 0,5 çıkmıştı şimdi gebelik var mı
1 hafta öncesinde kan tahlili yaptırdım beta hcg 0,5 çıktı hamile değilim diye tahmin ediyorum ama adetim geçikti ve tansiyonum düşmeye başladı yardımcı olurmusunuz

Net şeyler yazarsanız daha iyi olur. Ne zaman adet olmanız gerekiyordu testi adetinize ne kadar süre kala yaptınız bunları yazarsanız bir şeyler söyleyebiliriz. Ama görünen o ki hamile değilsiniz. İlaç vs kullanıyor musunuz ya da çok sevinç üzüntü yaşadınız mı ? Şehir değişikliğinde mevsim değişikliğinde bile regl sarkar.

Net şeyler yazarsanız daha iyi olur. Ne zaman adet olmanız gerekiyordu testi adetinize ne kadar süre kala yaptınız bunları yazarsanız bir şeyler söyleyebiliriz. Ama görünen o ki hamile değilsiniz. İlaç vs kullanıyor musunuz ya da çok sevinç üzüntü yaşadınız mı ? Şehir değişikliğinde mevsim değişikliğinde bile regl sarkar.

regl ayın 5 inde geliyordu ilaç kullanıyorum 3 adet ve 3 ay önce ameliyat oldum tekrar bir ameliyat işlemi gerçekleşti testi 18 inde yaptırdım ondan 1 hafta önce de gebelik testi çubuğu yaptım onda da çıkmadı...stres ve üzüntü çok yaşadım yaşıyorum da psikiyatri ilacı da kullanıyorum o yüzden de olabilir mi acaba

regl ayın 5 inde geliyordu ilaç kullanıyorum 3 adet ve 3 ay önce ameliyat oldum tekrar bir ameliyat işlemi gerçekleşti testi 18 inde yaptırdım ondan 1 hafta önce de gebelik testi çubuğu yaptım onda da çıkmadı...stres ve üzüntü çok yaşadım yaşıyorum da psikiyatri ilacı da kullanıyorum o yüzden de olabilir mi acaba

Merhaba, bilgilerinizi çok karmaşık girmişsiniz. Lütfen anlaşılır cümleler kurun. En son adet tarihiniz nedir ? Kaç günlük bir gecikme söz konusu ? Ne tür bir ameliyat geçirdiniz ?

Merhaba beta hcg 0.17 çıktı evde test yaptık çok silik bir şekilde ikinci çıktı yanı pozitif çıktı aklım karıştı sizce hamile miyim? Çok yeni olduğu için mi kanda çok belli olmadı acaba

Geri